برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۷۶۳۹۳
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۰۶:۵۰
سرمربی ملوان بندرانزلی در واکنش به اعتراض هواداران این تیم گفت: این مسائل و فک و فامیل بازی برای دهه ۶۰ بوده است.
فیروز کریمی پس از شکست دو بر صفر مقابل نفت تهران ضمن بیان اینکه تیم داوری این بازی بهترین قضاوت را داشت، در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم گفت: در 40 سالی که در فوتبال بودم تا به حال داوری به این خوبی ندیده بودم. واقعا داوری عالی کار کرد و من به آنها خسته نباشید می‌گویم.

وی اضافه کرد: من متوجه نشدم که تماشاگران به تیم داوری توهین کرده باشند زیرا حواسم بیشتر به بازی بود اما اگر این اتفاق افتاده باشد به عنوان یک مربی از فدراسیون می‌خواهم با این موضوع به شدت برخورد کند. زن و بچه داوران گناهی نکرده‌اند که مورد توهین قرار بگیرند. هرگونه توهین به داوری عملی ناپسند است و امیدوارم فدراسیون با جدیت با این موضوع برخورد کند.

کریمی در مورد شعارهایی که تماشاگران بعد از تعویض یکی از بازیکنان ملوان به او دادند گفت: انزلی شهر کوچکی است و هر بازیکنی در هر حال بچه محل، خانواده یا ایل و تبار دارد. یک چیز واضح است و آن هم اینکه کادر فنی که تصمیم به تعویض گرفت همان کادری است که از 9 بازی 17 امتیاز گرفته است. این تصمیم 5 مربی بوده، خیلی‌ها به من می‌گفتند باید تعویض زودتر انجام می‌شد. به هرحال این مسائل و فک و فامیل بازی برای دهه 60 بوده است.

سرمربی ملوان افزود: بازی خوبی را شاهد بودیم و ملوان پتانسیل گرفتن حداقل یک امتیاز از این بازی را داشت. موقعیت‌های خوبی را خلق کردیم اما متأسفانه نتوانستیم به گل برسیم. اعتقادی به این موضوع ندارم که مسابقه‌ای را به دلیل اشتباهات فردی باختیم اما امروز هر دو گلی که خوردیم براثر همین موضوع بود. اصلاً بدون هیچگونه فشاری توپ تقدیم حریف شد و آنها به گل رسیدند.

کریمی عنوان کرد: بعد از گل دوم بازیکنان ما به شدت احساسی بازی کردند و خدا را شکر می‌کنم که لااقل تلفات یا کارت نگرفتیم. واقعاً بی‌دلیل توپ لو رفت و همان توپ تبدیل به گل شد. بازیکنان ما چون احساس می‌کردند برخلاف جریان بازی گل خوردند به شدت عصبی بازی می‌کردند.
منبع: تسنیم
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: