برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۷۶۲۶۵
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۰۶:۴۶
گزارش تمرین امروز پرسپولیس
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با عصا در تمرین امروز این تیم حضور پیدا کرد.
تمرین امروز (شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی از ساعت 16:55 در ورزشگاه درفشی‌فر آغاز شد که خبرنگاران و عکاسان فقط در 10 دقیقه ابتدایی تمرین اجازه حضور در کنار زمین را داشتند و هواداران هم پشت در ماندند و نتوانستند داخل ورزشگاه شوند.

* تمرین با صحبت‌های 10 دقیقه‌ای برانکو آغاز شد. بعد از آن بازیکنان زیر نظر مربی بدنساز بدن‌های خود را گرم کردند و در قسمت بعدی هم زیر نظر برانکو به آقاوسط و پاسکاری تحت فشار مشغول شدند.

* رضا نوروزی در ابتدای تمرین چند دقیقه‌ای با برانکو صحبت کرد و بعد از آن به کلینیک درفشی‌فر رفت.

* دروازه‌بان‌ها از ابتدا به صورت جداگانه زیر نظر ایگور پانادیچ تمرین کردند.

* هنگام گرم کردن بازیکنان برانکو ایوانکوویچ شخصاً مسئول پخش کاور بود.

*‌ محسن بنگر، مدافع پرسپولیس با دقایقی تأخیر و البته با پای گچ گرفته و با عصا به محل تمرین آمد. بنگر که از ناحیه روی پا دچار شکستگی شده است اعلام کرد که تا 10 روز آینده و پس از بازی پرسپولیس - بنیادکار گچ پایش را باز می‌کند تا بتواند سرخپوشان را تا پایان لیگ همراهی کند. بنگر بعد از حضور در درفشی‌فر ابتدا به کلینیک رفت و بعد از آن به سمت بازیکنان رفت و روی نیمکت نشست.

* کریم باقری در ورزشگاه حضور داشت اما تا زمانی که خبرنگاران در کنار زمین بودند داخل زمین نیامده بود و در رختکن حضور داشت.

* حدود 20 هواداری که مقابل درب درفشی‌فر تجمع کرده بودند از رفتار محمدرضا خانزاده و سوشا مکانی با یک هوادار پرسپولیس ناراحت بودند و معتقد بودند که بازیکنان تحت هیچ شرایطی نباید با هواداران درگیر شوند.

* با آغاز تمرینات تاکتیکی برانکو ایوانکوویچ  از عباس‌زاده درخواست کرد تا به صورت اختصاصی دور زمین بدود.
منبع: تسنیم
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: