برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۷۶۲۵۹
تاریخ انتشار: ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۷
مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ از ربایش پدر بزرگ 90 ساله توسط نوه دختری اش خبر داد.
پلیس آگاهی تهران بزرگ: روز 27 فروردین ماه خانم جوانی با مراجعه به کلانتری عنوان کرد پدربزرگش بنام مصطفی (90ساله ) توسط نوه دختری اش بنام مرجان و همسرش، ربوده شده است.

بر اساس این گزارش با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع آدم ربایی و به دستور شعبه ششم بازپرسی دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

شاکیه پس از حضور در اداره یازدهم، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: پدربزرگم توسط نوه دختری اش بنام مرجان و همسر ایشان بنام محمد . ک، بابت سند زدن خانه ای واقع در منطقه گل شهر کرج ربوده شده و در حال حاضر هیچ اطلاعی از آنها در اختیار نداریم.

با آغاز رسیدگی به این پرونده، کارآگاهان اداره یازدهم با شناسایی محل سکونت مرجان و همسرش در شهر کرج – منطقه گل شهر به این محل مراجعه و در تحقیقات اطلاع پیدا کردند که آنها بدون انجام تسویه با صاحبخانه و بدون اطلاع، اقدام به تخلیه منزل خود کرده اند.

در ادامه تحقیقات مشخص شد که پدربزرگ مرجان پیش از عروسی، با ازدواج مرجان و محمد مخالف بوده اما با این وجود مرجان با همسرش ازدواج کرده و همین موضوع علت اصلی طرد شدن وی از سوی پدربزرگ و آغاز دیگر اختلافات بین آنها شده بود.

در ادامه تحقیقات، کارآگاهان با شناسایی مخفیگاه جدید مرجان و همسرش در شهر تهران – خیابان گرگان و با اطمینان از نگهداری پیرمرد در آن خانه، ساعت 20روز سوم اردیبهشت ماه پیرمرد را آزاد و متهمان پرونده را دستگیر و برای انجام تحقیقات به اداره یازدهم پلیس آگاهی منتقل کردند.

متهمین در تحقیقات اولیه به آدم ربایی اعتراف کرده و همسر مرجان ( محمد . ک ) در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: پدربزرگ همسرم را از درب منزلش واقع در منطقه میرداماد سوار ماشین کرده و بلافاصله او را به محضرخانه ای در کرج برده و با تهدید اقدام به گرفتن وکالت نامه برای انتقال اموال وی کردیم.

پدربزرگ نیز پس از حضور در اداره یازدهم، در خصوص نحوه ربایش خود توسط متهمین به کارآگاهان گفت: در مقابل درب منزل و به بهانه دیدن دخترم(مادر مرجان) که دچار یک بیماری سخت شده، مرا سوار ماشین کرده و پس از انتقال به محضرخانه ای در منطقه گل شهر کرج، یک وکالتنامه از من گرفتند تا بوسیله آن تمامی اموال مرا بنام خودشان منتقل نمایند.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح هر دو متهم پرونده به طراحی و اقدام به آدم ربایی، قرار ب
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: