برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۷۵۵۷۳
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۶
تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد.
اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از شکست مقابل سپاهان از ساعت 17 امروز (شنبه) در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد.

* سرخپوشان پس از گرم کردن زیر نظر تای‌هیمور که شکل و شمایل جدیدی هم داشت در دو گروه زیر نظر پانادیچ و برانکو به پاسکاری در فضای باز و گلزنی به دروازه خالی مشغول شدند.

* در قسمت بعدی بازیکنان دوباره به دو گروه تقسیم شدند که پانادیچ با مهاجمان سانتر از جناحین و برانکو با مدافعان تمرینات تدافعی را انجام می‌دادند.  در قسمت پاسکاری در فضای باز به نظر می‌رسید که تیم اصلی زیر نظر برانکو مشغول تمرین است، در این تیم بازیکنانی مانند گابریل ، بنگر و صادقیان حضور نداشتند.

* برانکو و دستیارانش از ساعت 15:40 در ورزشگاه درفشی‌فر حضور پیدا کردند و مشغول تماشای فیلم بازی لخویا شدند.

* کریم باقری به همراه پسرش به محل تمرین پرسپولیس آمد. فرزند باقری که لباس بارسلونا به تن کرده بود استعداد جالبی در شوت زدن داشت و همه را به یاد دوران اوج کاپیتان پیشین پرسپولیس و تیم ملی انداخت.

* ژوزه تادو مهاجم برزیلی پرسپولیس با ناراحتی به درفشی‌فر آمد.

* حدود 50 هوادار تمرین امروز را از نزدیک تماشا کردند.

* محمود خوردبین هنگام ورود به درفشی‌فر و در مواجهه با خبرنگاران اعلام کرد که از دست عده‌ای ناراحت است و فعلا نمی‌خواهد مصاحبه کند.  

* گروهی از برنامه مثلث شبکه پنج که برنامه مستند درباره رانندگی است به درفشی‌فر آمدند تا با بازیکنان و کادرفنی درباره رانندگی مصاحبه داشته باشند. به همراه این گروه یک خبرنگار خانم هم حضور داشت و پس از هماهنگی‌های لازم توانست داخل مجموعه درفشی‌فر بیاید.

* اعضای کادرفنی پرسپولیس پیش از آغاز رسمی تمرین جلسه‌ای را با هم در وسط زمین برگزار کردند.

* محسن بنگر مدافع مصدوم پرسپولیس پابه پای سرخپوشان در تمرینات گروهی حضور داشت.

* با آغاز اولین تمرین تاکتیکی که مربوط به پاسکاری در فضای باز و گلزنی به دروازه خالی بود برانکو از میردورقی، کمندانی، رضا نوروزی و تادو خواست که از سایر بازیکنان جدا و در گوشه‌ای از زمین مشغول بازی سپک تاکرا شوند. این مسئله به مذاق تادو مهاجم برزیلی پرسپولیس خوش نیامد تا او با حالتی ناراحت و عصبانی به جای سپک تاکرا ابتدا در گوشه‌ای از زمین بنشیند و بعد روی نیمکت حضور پیدا کند. پس از 10 دقیقه مربی بدنساز پرسپولیس سراغ تادو رفت و از او خواست به تمرین سپک‌تاکرا اضافه شود. البته تادو و 3 بازیکن دیگر در قسمت‌های دیگر تمرین حضور داشتند.

* مهدی دغاغله و کریم باقری که به زبان انگلیسی مسلط هستند مسئول ترجمه حرف‌ها و تذکرات پانادیچ به بازیکنان بودند.

* کریم باقری برای لحظاتی در نقش دروازه‌بان حاضر شد.

* پاس بلند و دقیق کریم باقری که از پشت یکی از دروازه‌ها به وسط زمین رسید باعث شد پانادیچ مربی پرسپولیس را مورد تشویق قرار دهد و از او به خاطر این پاس تشکر کند.

* کریم باقری نسبت به دیگر دستیاران برانکو نقش کمرنگ‌تری در تمرین داشت.

* عموی مهدی دغاغله که شباهت زیادی به رنه هیگوئیتا دروازه‌بان سابق و افسانه‌ای تیم ملی کلمبیا دارد در تمرین حضور پیدا کرد. خیلی‌ها به خاطر جنوبی بودن عموی دغاغله و نوع تیپ او فکر کردند که یکی از آنالیزورهای تیم لخویا قطر به درفشی‌فر آمده است.

* در قسمت سانتر از جناحین کریم باقری یکی‌، دوباری از بازیکنان خواست که پفکی سر بزنند.

*  در پایان تمرین شماری از بازیکنان زیر نظر تای هیمور، پانادیچ و برانکو تمرینات و بدنسازی پرداختند. همچنین 4 بازیکنی که در ابتدای تمرین از تیم جدا شده بودند برای دقایقی زیر نظر باقری به شوت‌زنی مشغول شدند.

* بعد از پایان تمرین کریم باقری در مرکز زمین قرار گرفت و در شرایطی که ایگور پانادیچ مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس در کنار او حضور داشت به شوتزنی مشغول شد. دقت ضربات باقری به حدی بود که مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس را وادار کرد تا او را چندین بار تشویق کند.

* تای‌هیمور مربی بدنساز پرسپولیس جنب و جوش زیادی در تمرین دارد و برای هر قسمت بخش و تمرین جدیدی را در نظر می‌گیرد.

منبع: تسنیم
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: