برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۷۴۶۶۲
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۷
یک کارشناس سازمان هواشناسی از بارش تگرگ در پاره‌ای از نقاط شهر تهران خبر داد.
امین حسین نقشینه در خصوص آخرین وضعیت هوای کشور اظهار داشت: امروز تقویت سامانه بارشی را داریم و فردا نیز روی استان‌های شمال غرب، سواحل غربی خزر، دامنه‌های مرکزی زاگرس غرب، غرب و جنوب غرب بارش باران همراه با وزش باد و رعدو برق پیش‌بینی شده است که البته در مناطق مستعد شاهد بارش تگرگ در این مناطق خواهیم بود.

وی با بیان اینکه در اواخر وقت امروز گستره بارش‌ها به شمال شرق کشیده می‌شود، گفت: امروز و فردا گرد و خاک در جنوب غرب و غرب کشور رخ خواهد داد، همچنین باید بگویم که نفوذ جریانات شمالی روی سواحل شمال باعث می‌شود تا کاهش دما و بارش باران در این مناطق تشدید شود.

*کاهش 22 درجه دمای گرگان/افت دمای محسوس در سواحل شمال

این کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه امروز و فردا کاهش دمای محسوس در سواحل شمال رخ می‌دهد، افزود: رشت کاهش 7 درجه ای دما خواهد داشت و دمای استان گرگان روز گذشته 40 درجه سانتی گراد بود که امروز 22 درجه کاهش دما را تجربه می‌کند.

نقشینه با بیان اینکه بارش باران امروز و فردا در تهران رخ می‌دهد،اظهار داشت: بیشینه دمای امروز تهران 26، فردا 21 و دوشنبه 18 درجه سانتی گراد خواهد بود در واقع کاهش 8 الی 9 دما در تهران رخ می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: امشب و فردا در مناطق مستعد و پاره‌ای نقاط تهران در برخی ساعات بارش تگرگ پیش‌بینی شده است. همچنین رگبار باران و وزش باد امشب برای تهران خواهیم داشت.

منبع: تسنیم
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: