برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۷۲۶۳۷
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۸:۴۶
گزارش تمرین آبی‌پوشان
تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در حالی برگزار شد که یک کودک مستعد به همراه وحید طالب‌لو در محل تمرین حضور پیدا کرد.
تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت 16 در زمین کمپ زنده‌یاد حجازی پیگیری شد. در تمرین امروز آبی‌پوشان ۴ بازیکن به نام های رضا عنایتی، سجاد شهباززاده، یعقوب کریمی و میلاد فخرالدینی حضور نداشتند. ولی نکته قابل توجه درگیری جاسم کرار با یک خبرنگار قبل از تمرین امروز بود. ماجرا از این قرار است وقتی کرار با خودروی شخصی‌اش به کمپ حجازی رسید نسبت به مصاحبه‌ای که از وی در یکی از رسانه‌ها منتشر شده بود ابراز ناراحتی کرد و پیراهن خبرنگار رسانه مربوطه را گرفت و به سمت خودرو‌اش کشید. در این لحظه جو کمی متشنج شد و البته سرپرست تیم استقلال از کرار خواست تا فورا به رختکن برود. پس از این اتفاق کرار مجددا در زمین چمن با داد و بیداد قصد اعتراض به آن خبرنگار را داشت که میرشاد ماجدی با لحنی تند هافبک تیمش را به زمین فرستاد و از او خواست صحبتی با خبرنگاران انجام ندهد.

امیر قلعه‌نویی هنگامی که وارد کمپ حجازی شد خبرنگاران را به گوشه‌ای فرا خواند و با آنها به گفت‌وگو پرداخت.

سرمربی تیم استقلال با ابراز گلایه از خبرنگاران حاضر در تمرین گفت: در هر صورت خبرنگار نباید خودش را داخل ماشین بازیکن ببرد و این کار اشتباه است. ضمنا گلایه من به این خاطر است که اگر اهالی رسانه به محل تمرین می‌آیند به جای اینکه کمک کنند ما را دچار درد‌سر می‌کنند.

وی در ادامه صحبت‌هایش گفت: نمی‌دانم شاید برخی از دوستان با من مشکل دارند و اینگونه شرایط کار را برای ما سخت می‌کنند. پس از این صحبت‌ها شرایط به حالت عادی برگشت و سرمربی استقلال که به لباس شخصی به محل تمرین آمده بود بر روی نیمکت نشست و تمرین را تماشا کرد.

*وحید طالب‌لو به همراه یک نوجوان مستعد به نام امیرحسین به محل تمرین آمد و از او خواست در حضور خبرنگاران استعداد خود را به آنها نشان دهد که این نوجوان این کار را انجام داد.

*بازیکنانی که در ترکیب اصلی استقلال مقابل نفت به میدان رفته بودند بعد از 20 دقیقه تمرین بازی آقاوسط انجام دادند و سپس به تنیس فوتبال پرداختند. بقیه بازیکنان در قالب دو تیم فوتبال درون‌تیمی را پشت سر گذاشتند.

*فریدون زندی که چند روزی به دلیل سرماخوردگی در تمرین آبی‌پوشان حضور نداشت امروز پا به پای دیگر بازیکنان به تمرین پرداخت.

*کریم بوستانی امروز باز هم به صورت جداگانه و اختصاصی با محسن فروزان تمرین کرد و طالب‌لو و گروسیان زیرنظر بقیه مربیان در فوتبال درون‌تیمی شرکت کردند.

*حدود 50 نفر از طرفداران تیم استقلال در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشتند و نظاره‌گر کارهای تاکتیکی تیم‌شان بودند. این تعداد از هواداران اعتقاد داشتند استقلال مقابل نفت خوب بازی نکرد ولی هنوز هم اگر بخواهد می‌تواند فاصله‌اش را با رقبای صدر جدول کم کند و قهرمان شود.

تمرینات تیم فوتبال استقلال طی روزهای آینده پیگیری خواهد شد و آبی‌پوشان روز 25 اسفند به مصاف آلومینیوم و هرمزگان خواهند رفت.

منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: