برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۷۲۶۰۵
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۹
رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در پاسخ به سوالی مبنی بر حضور آزمون و جهانبخش در تیم امید گفت: اسامی بازیکنان امید را ما رد می‌کنیم که نام این نفرات هم خواهد بود.
 در مراسم نامگذاری مهمان‌سرای آکادمی فوتبال به نام شهید رضایی مجد، علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال به همراه تنی چند از پیشکسوتان از جمله مهدی حیدری، حسن روشن، علی خسروی، حاج قاسم، جلالی، معینی، کتیرایی در کنار مادر شهید رضایی مجد و همرزمان او و امینی مدیرکل فرهنگی وزارت ورزش، سردار مشایخی رئیس ورزش بسیج، آقاتهرانی و تنی چند از مسئولان حضور دارند.

*پیش از آغاز رسمی مراسم آهنگ «کربلا، کربلا، ما داریم می‌آییم» پخش شد.

*این مراسم با 15 دقیقه تأخیر آغاز شد.

*ملامحمد به عنوان مجری برنامه کارهای هماهنگی را انجام می‌دهند.

*در سالن کناری برگزاری این همایش مراسم تقدیر از لیدرها برگزار می‌شد که لیدرهای پرسپولیس و استقلال برای نامگذاری این مهمانسرا به نام شهید رضایی مجد حاضر شدند. لیدرهای پرسپولیس با گرمکن این تیم در مراسم حاضر شده بودند.

*علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به سؤال خبرنگاری که از او در خصوص وضعیت علیرضا جهانبخش و سردار آزمون برای حضور در تیم ملی امید پرسیده بود، گفت: ما باید اسامی بازیکنان را رد کنیم که نام این دو بازیکن هم در تیم امید قرار دارد.

*لباس تیم ملی با پیراهن سفید و قرمز و با شماره 20 به نام شهید رضایی مجد در قابی وجود داشت که علی کفاشیان به همراه فریدون معینی از این پیراهن رونمایی کردند.

*وصیت نامه شهید رضایی مجد هم در این مراسم بازخوانی شد.

منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: