برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۷۲۵۵۶
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۱۶
هافبک پیشین شیاطین سرخ کنایه جالبی به آقای خاص و تیمش زد.
تیم فوتبال چلسی سه‌شنبه شب در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه استمفوردبریج دو بار از پاری‌سن‌ژرمن ۱۰ نفره پیش افتاد ولی هر دو بار نتوانست برتری‌اش را حفظ کند و در نهایت به تساوی ۲ بر ۲ رضایت داد که همین نتیجه این جدال را در دو بازی رفت و برگشت ۳ بر ۳ کرد و این قهرمان لوشامپیونه فرانسه بود که به خاطر گل‌زده بیشتر در خانه حریف راهی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان شد.

پل اسکولز در ستون خود در روزنامه «ایوینینگ استاندارد» چاپ لندن نوشت: پس از تساوی یک بر یک چلسی در دیدار رفت مقابل پاری‌سن‌ژرمن ژوزه مورینیو عنوان کرد که می‌توان چلسی را حالا تیم بزرگی در نظر گرفت ولی همان موقع هم گفتم که هنوز زود است چلسی را تیم بزرگی بدانیم. تیم‌های بزرگ وقتی در رقابت‌های اروپایی در خانه حریف بازی می‌کنند تنها یک موقعیت گل در کل جریان بازی خلق نمی‌کنند، درست کاری که چلسی در پاریس کرد. همچنین تیم‌های بزرگ در زمین خود در شکست حریف ۱۰ نفره‌شان عاجز نیستند، کاری که چلسی چهارشنبه شب در استمفوردبریج در انجامش ناکام ماند.

وی در ادامه یادداشت خود خاطر نشان کرده است: پاری‌سن‌ژرمن حتی با وجود اینکه با یک بازیکن کمتر به کارش ادامه می‌داد موقعیت‌هایی را روی دروازه چلسی ایجاد کرد که می‌توان به فرصتی که ادینسون کاوانی در نیمه دوم داشت و آن را به تیر دروازه زد، اشاره کرد. این کاری است که تیم‌های بزرگ حتی در خارج از خانه انجام می‌دهند. چلسی در خلق موقعیت در پاریس ناموفق بود و این اتفاق در بازی برگشت دو تیم هم تکرار شد و نشان داد که نمی‌توان آبی‌پوشان لندنی را در جمع بهترین تیم‌های اروپا قرار داد.
منبع: تسنیم
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی