برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۷۲۴۴۲
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۹
تیم های استقلال و نفت تهران در پایان نیمه نخست به تساوی بدون گل رضایت دادند.
نیمه نخست دیدار تیم های استقلال و نفت تهران از هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در این نیمه همانطور که انتظار می رفت دو تیم بازی محتاطانه ای را ارائه دادند؛ هرچند که نفتی ها در اوایل نیمه نخست در ایجاد موقعیت گل موفق تر از آبی های پایتخت بودند اما در ادامه این استقلالی ها بودند که بر بازی سوار شدند و فرصت های خوبی را از دست دادند.

نخستین فرصت این نیمه را رضا نوروزی در دقیقه ششم به دست آورد که مصاف تک به تک او با محسن فروزان با شوت نه چندان قدرتمندش همراه بود و دروازه بان استقلال براحتی توپ را در آغوش گرفت.

در ادامه و در دقیقه 14 بود که غلامرضا رضایی روی اشتباه خرسندنیا توپ خوبی را به دست آورد اما شوت کم جان او از کنار دروازه راهی اوت شد.

در دقیقه 21 این دیدار استقلالی ها بهترین فرصت ممکن را از دست دادند. پاس قطر ارسال شده برای برهانی، او را موقعیت تک به تک با بیرانوند قرار داد اما مهاجم استقلال نتوانست این توپ را به گل تبدیل کند. ضربه او را دروازه بان نفت با خروج به موقعش دفع کرد.

در دقیقه 31 هم یک ضربه ایستگاهی برای استقلالی ها اعلام شد که این توپ را خرسندنیا به سمت دروازه نفتی ها زد ولی توپ او با اختلافی ناچیز با دروازه راهی اوت شد. همچنین در دقیقه 38 هاشم بیک زاده تلاش کرد با شوت سنگینی از پشت محوطه جریمه نفت، دروازه این تیم را باز کند اما توپ او هم با اختلاف راهی اوت شد و تنها یک دقیقه بعد بود که شهباززاده مصافی تک به تک با بیرانوند داشت که ضربه آرام او را این دروازه بان به راحتی در آغوش گرفت.

در ادامه این دیدار بازی بیشتر در میانه های میدان جریان داشت و دو تیم در دادن پاس نهایی دقت لازم را نداشتند تا نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل مساوی به پایان برسد.

ترکیب استقلال: محسن فروزان، خسرو حیدری، محمدرضا خرسندنیا، امیرحسین صادقی، حنیف عمران زاده، آرش برهانی، سجاد شهباززاده، رضا عنایتی، هاشم بیک زاده، میلاد نوری و یعقوب کریمی.

نفت تهران: علیرضا بیرانوند، سیامک کوروشی، پادووانی، مهدی شیری، علیرضا عزتی، وحید حمدی نژاد، کمال کامیابی نیا، ایمان مبعلی، وحید امیری، غلامرضا رضایی و علی قربانی.

منبع: ایسنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: