برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۷۲۲۸۳
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۴
دادخدا سالاری از بازداشت یکی از روسای دانشگاه‌های استان کرمان به اتهام اختلاس خبر داد و اظهار داشت: در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری و رئیس قوه قضائیه مبنی بر مبارزه با فساد اداری و اختلاس به‌ویژه در ادارات و دستگاه‌های دولتی این اقدام صورت گرفته است.
  دادستان عمومی و انقلاب استان کرمان از بازداشت یکی از روسای دانشگاه‌های استان کرمان به اتهام اختلاس خبر داد.

به گزارش دادگستری استان، دادخدا سالاری از بازداشت یکی از روسای دانشگاه‌های استان کرمان به اتهام اختلاس خبر داد و اظهار داشت: در راستای اجرای فرامین مقام معظم رهبری و رئیس قوه قضائیه مبنی بر مبارزه با فساد اداری و اختلاس به‌ویژه در ادارات و دستگاه‌های دولتی این اقدام صورت گرفته است.

دادستان عمومی و انقلاب در استان کرمان بیان داشت: با توجه به گزارش‌های ارسالی و تحقیقات انجام شده از سازمان بازرسی کل استان کرمان نامبرده به همراه دو نفر از همدستانش به اتهام برداشت غیرقانونی چند میلیارد ریال از حساب‌های دانشگاه و واریز به حساب شخصی توسط دادسرای عمومی و انقلاب کرمان دستگیر و با قرار بازداشت موقت به زندان معرفی شده است و تحقیق از آنها ادامه دارد.

سالاری افزود: به قولی که به مردم در زمینه مبارزه با مجرمان در هر رده‌ای داده‌ایم متعهد می‌مانیم و با مفسدان اداری در هر سطح مدیریتی و یقه‌سفیدها بدون اغماض و مطابق قانون برخوردهای لازم را انجام می‌دهیم.
منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: