برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۷۲۰۷۹
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۰
رییس فدراسیون فوتبال در واکنش به صحبت‌های سپ بلاتر می‌گوید ورود زنان خارجی به ورزشگاه‌های فوتبال در ایران بدون مانع است.
  علی کفاشیان در حاشیه برگزاری نخستین فستیوال فوتبال زنان در جمع خبرنگاران درباره این مراسم، اظهار کرد: به مناسبت روز جهانی فوتبال برای زنان از طرف AFC و فیفا ماموریت داشتیم که چنین برنامه‌ای را برای دختران نوجوان و پایه برگزار کنیم. در این مراسم منتخبی از تیم‌های پایه حضور داشتند. تیم فوتبال بانوان ما در بخش جوانان پیشرفت‌های خوبی داشته و امیدوارم با حمایت‌های بیشتر ما این پیشرفت ادامه‌دار باشد.
 
او درباره صحبت‌های سپ بلاتر درباره حضور بانوان ایران در ورزشگاه‌ها و همچنین میزبانی جام ملت‌های آسیا، تصریح کرد: برای برگزاری جام ملتها معیارها و ملاک‌های زیادی وجود دارد که تنها یکی از آنها بحث حضور بانوان است و این بحث بسیار کوچکی در برابر معیارهای دیگر دارد. اگر مسائل دیگر حل شود قطعا این موضوع نیز حل می‌شود. ما با حضور بانوان کشورهای دیگر در ورزشگاه‌ها مشکلی نداریم و AFC تسهیلاتی را از ما خواسته و ما نیز متعهد شده‌ایم تا زمان مقرر به آنها عمل کنیم.
 
کفاشیان درباره جلسه صبح امروز خود با کیومرث هاشمی و شاهرخ شهنازی اظهار کرد: صبح امروز در کمیته ملی المپیک درباره تیم ملی امید با آقای هاشمی و شهنازی جلسه‌ای داشتیم و در این جلسه آقایان کاشانی و تاج نیز حضور داشتند و درباره تیم ملی امید صحبت‌هایی صورت گرفت. اولویت ما تیم ملی امید در نظر گرفته شد، اما نمی‌توانیم در بخش باشگاه‌ها و کارهای آنها دخالتی کنیم و نمی‌توانیم به نتایج آنها صدمه‌ای وارد کنیم. بازیکنان حاضر در تیم ملی امید که تیمشان در باشگاه‌های آسیا حضور دارد می‌توانند در این رقابت‌ها تیم خود را همراهی کنند اما در بقیه موارد اولویت با تیم ملی امید است.
منبع: ایسنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: