برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۷۱۶۴۵
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۷
رئیس فدراسیون فوتبال ایران با بیان اینکه این هفته جلسه‌ای را با رئیس AFC برای تعیین میزبان جام ملت‌های آسیا دارد، گفت: به بعضی سئوالات و ابهامات از جمله حضور بانوان در ورزشگاه‌ها پاسخ دادیم.
  علی کفاشیان درباره نحوه انتخابش به عنوان نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا با بیان مطلب فوق اظهار کرد: قرار است اردیبهشت‌ماه بعدی انتخابات کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار شود. شکل انتخابات نسبت به دوره‌های گذشته تغییر کرده است. پیش از این کنفدراسیون فوتبال آسیا چهار نایب رئیس داشت و حالا بعد از اصلاح اساسنامه، قرار است پنج نایب رئیس داشته باشد.

وی در ادامه افزود: ما هم از منطقه آسیای میانه به همراه کشورهای افغانستان، تاجیکستان، ترکمنستان و ازبکستان یک نایب رئیس و یک عضو هیات رئیسه معرفی می‌کنیم که من برای نایب رئیسی اعلام آمادگی کرده‌ام.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران درباره اینکه گفته می‌شود حضور ایران در منطقه آسیای میانه نقش ایران را در تصمیم گیری‌ها و قرعه کشی‌ها کمرنگ‌تر می‌کند، تاکید کرد: خیر اینطور نیست. اصلا بحث منطقه نیست. در بحث قرعه کشی که به رنکینگ فیفا نگاه می‌کنند. این منطقه‌ها نقش خاصی ندارد و صرفا برای کمک به توسعه فوتبال در کشورهای همان منطقه صورت گرفته است.

کفاشیان که به رادیو ورزش گفتگو می‌کرد، درباره آخرین وضعیت میزبانی ایران برای جام ملت‌های آسیا و رقابت با کشور امارات تصریح کرد: اخیرا به سئوالات و ابهامات کنفدراسیون فوتبال آسیا پاسخ دادیم؛ ابهاماتی مثل حضور بانوان در ورزشگاه‌ها تو نوع انتقال وجه و شبکه‌های فعال اینترنتی که ما همه این سئوالات را پاسخ دادیم.

وی همچنین یادآور شد: من این هفته جلسه‌ای را با رئیس AFC دارم و می‌خواهم به او برای گرفتن میزبانی جام ملت‌ها تاکید کنم. فکر می‌کنم هیات رئیسه کنفدراسیون فوتبال آسیا ظرف یکی، دو هفته دیگر تشکیل جلسه بدهد و میزبان را تعیین کند.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص شانس زیاد امارات برای گرفتن میزبانی هم گفت: ما چیز خاصی از امارات ندیدیم! آنها رابطه خوبی با AFC ندارند ولی ممکن است در لحظات آخر امتیازات زیادی را بدهند و بتوانند نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا را جلب کنند.
منبع: مهر
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی
پربیننده ها