برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۷۱۵۸۴
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۶
مجموعه مستند « مسیر سبز (بازیافت) » از شنبه این هفته هر شب از شبکه مستند سیما پخش خواهد شد.
مجموعه مستند « مسیر سبز (بازیافت) » از شنبه  این هفته هر شب از شبکه مستند سیما پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند، این مجموعه در ده قسمت سی دقیقه ای به ابعاد گوناگون مقوله بازیافت می پردازد. برخی از موضوعات مطرح شده در این مجموعه عبارت اند از:
بازیافت پسماندهای خانگی و ساختمانی ، بازیافت پسماندهای صنعتی و کشاورزی ، فعالیت بخش خصوصی و دولتی در این زمینه ، پرداختن به هنر بازیافت ؛ نقش آموزش همگانی در ارتقا سطح آگاهی جامعه.

خانم معصومه ابتکار ، مهندس محمد علیزاده ، دکتر محمدعلی عبدلی ، دکتر حسن کریمان و برخی از برجسته ترین کارشناسان حوزه بازیافت دیدگاه های خود را در این برنامه مطرح نموده اند. مسائل اقتصادی و زیست محیطی این موضوع که تاکنون به جنبه هایی از آن به صورت پراکنده پرداخته شده ؛ از جهات گوناگونی در این مجموعه مورد بررسی قرار می گیرند.

پژوهشگر ، کارگردان و تهیه کننده این مجموعه محسن رمضان زاده است. مدیر تولید پروژه جواد وطنی است و تصویر برداری بر عهده رضا مهرزاد بوده است. صدابردار و صداگذار مجموعه علی نوری است و گوینده متن شهرام درخشان .

مسیر سبز محصول شبکه مستند سیما با مشارکت موسسه تصویر شهر و سازمان زیباسازی شهرداری تهران است و از شنبه 9 اسفند ماه هر شب ساعت 0 21:3 از شبکه مستند پخش می شود.
منبع: فردا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی