برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۷۱۲۰۲
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۱:۴۸
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خوشبختانه نوری به تمرین گروهی بازگشته و می‌تواند فردا بازی کند و خانزاده تنها مصدوم تیم به حساب می‌آید.
حمید درخشان در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیمش راجع به دیدار حساس پرسپولیس و لخویا اظهار داشت: این مسابقه با بازی‌های دیگر برای ما متفاوت است و با تیمی بازی داریم که از بازیکنان خارجی زیادی بهره می‌برد.

وی افزود: حریف قطری خود را به خوبی آنالیز کرد‌ه‌ایم و این تیم فقط از سه، چهار بازیکن بومی بهره می‌برد و بقیه نفراتش از کشورهای دیگر هستند. به نوعی لخویا یک تیم آسیایی - اروپایی به حساب می‌آید.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به آخرین وضعیت مصدومیت بازیکنان تیمش گفت: خوشبختانه نوری به تمرین گروهی بازگشته و می‌تواند فردا بازی کند و خانزاده تنها مصدوم تیم به حساب می‌آید.

درخشان با تأکید براینکه هواداران در سالهای گذشته همیشه پرسپولیس را در آسیا سرافراز کرده‌اند افزود: همیشه بهترین آمار کنفدراسیون آسیا برای تماشاگران پرسپولیس بوده و ما بسیار امیدواریم که در بازی فردا با حمایت هواداران خود بتوانیم لخویا را شکست دهیم. نقطه قوت ما تماشاگرانمان هستند که انشاءالله ما را در ورزشگاه آزادی تنها نخواهند گذاشت.
منبع: تسنیم
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی