برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۷۰۶۲۱
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۹
سرمربی تیم استقلال درباره حضور بازیکنان ایرانی در لیگ قطر گفت: اگر من در باره لیگ قطر و بازیکنان بخواهم حرف بزنم قلم و میکروفن به دستان اجنبی‌پرست به من حمله می‌کنند. من برای تیم ملی گفتم که این تیم به شانس نیاز دارد اما بعد از بنجامین ویلیامز باخت را گردن من انداختند. پس حرف نزنم بهتر است.
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: من با تیم ملی به کره جنوبی باختم اما قلم‌ و میکروفن به دستان اجنبی‌پرست به من گفتند خیانتکار اما مربی که به عراق می‌بازد قهرمان ملی می‌شود.

امیر قلعه‌نویی پس از پایان تمرین امروز تیمش در جمع خبرنگاران گفت: در ابتدا به باشگاه نفت تبریک می‌گویم که به لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد و 4 سهمیه ایران در آسیا را حفظ کرد و تشکر می‌کنم از هوادارانی که این تیم را تنها نگذاشتند.

قلعه‌نویی در مورد وضعیت استقلال پیش از بازی مقابل گستر‌ش‌فولاد تبریز گفت: خوشبختانه شرایط تیم ما خوب است و تمرینات بانشاطی انجام می‌دهیم و منیت‌ها از تیم ما رفته و کسانی در تیم حضور دارند که استقلال و مردم را دوست دارند و دنبال پول نیستند و سیاه‌بازی هم انجام نمی‌دهند.

وی ادامه داد:‌بازیکنان قدیمی و جدیدی که در استقلال حضور دارند پولی نگرفتند و بزرگان تیم دور هم جمع می‌شوند و می‌گویند که برای مردم بازی می‌کنیم اما قبلا این طور نبود و بازیکنانی بودند که پول می‌گرفتند و سیاه بازی هم می‌کردند.

سرمربی تیم استقلال تصریح کرد:‌برای بازی روز جمعه دو سه بازیکن را نداریم و محرومیت کرار هم برای من جای تعجب دارد چون نه گزارشی در این باره وجود دارد و نه ماده قانونی به حکم می‌خورد اما من چون مربی استقلال هستم این اتفاق می‌افتد و شاید اگر من مربی نبودم و کسی دیگری جای من بود کرار محروم نمی‌شد و فکر می‌کنم او چوب مرا می‌خورد.

قلعه‌نویی درباره گسترش‌فولاد هم تصریح کرد: باشگاه گسترش‌فولاد و شخص کمالوند و آذرنیا کار بزرگی کردند که به ما زمین دادند و در فوتبال ایران از این اتفاقات کم داریم و به نظرم کمالوند مربی خوبی است که در حقش جفا شده است. آنها حتی ساعت تمرین‌شان را هم به خاطر ما تغییر دادند و این مسائل در فوتبال ما گم شده و باید به دنبال اخلاق و منش باشیم. درباره بازی هم باید بگویم که بازی با گسترش‌فولاد یکی از سخت‌ترین بازی‌های ما خواهد بود و تیم‌های کمالوند معمولا 50 متر رو به جلوی زمین خطرناک هستند ما هم برای این بازی از نظر روحی روانی خوب هستیم و فقط 3 بازیکن در اختیار نداریم که یعقوب کریمی مصدوم است،‌آرش برهانی سه کارته شده و کرار هم محروم است.

وی درباره اینکه به دنبال تفاضل گل و صدرنشینی است، خاطرنشان کرد: ما دنبال تفاضل نیستیم بلکه به دنبال 3 امتیاز هستیم و مهمتر از تفاضل گرفتن سه امتیاز است.

سرمربی تیم استقلال درباره حضور بازیکنان ایرانی در لیگ قطر گفت: اگر من در باره لیگ قطر و بازیکنان بخواهم حرف بزنم قلم و میکروفن به دستان اجنبی‌پرست به من حمله می‌کنند. من برای تیم ملی گفتم که این تیم به شانس نیاز دارد اما بعد از بنجامین ویلیامز باخت را گردن من انداختند. پس حرف نزنم بهتر است.

وی در پاسخ به این سؤال که حضور بازیکنان ایرانی در لیگ‌های خلیج فارس چه عواقبی برای فوتبال ما دارد گفت:‌این مسائل را از قلم‌ به دستان و میکروفن به دستان اجنبی‌پرست بپرسید. آنها مسلمانان عمروعاصی هستند که ماهی یک بار هم حمام نمی‌روند و اگر حرفی بزنم آنها به من حمله می‌کنند.

قلعه‌نویی تصریح کرد: آن زمان که من مربی تیم ملی بودم با رفتن بازیکنان تیم ملی به امارات مخالف بودم اما الان شرایط فرق می‌کند به طوری که من به کره جنوبی باختم اما به من خیانتکار گفتند اما یک نفر دیگر به عراق می‌بازد و قهرمان ملی می‌شود و باید دید قلم‌به دستان و میکروفن به دستان اجنبی‌پرست مردم را به کدام سمت می‌برند و به همین دلیل در این باره حرفی نمی‌زنم.

سرمربی تیم استقلال در پایان از کرمی مربی تیم ملی فوتبال دانشجویان کشورمان تشکر کرد.
منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: