برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۷۰۴۹۰
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۴
قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس گفت: از رسانه‌ها می خواهم ما را به آینده دور نبرند. هنوز وارد مرحله‌ای که در مورد کادر فنی گزارش بدهم یا اینکه تصمیمی گرفته باشم نشده‌ایم.
محمد‌حسین نژاد‌فلاح پس از جلسه در باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه چه اتفاقی افتاد در جمع خبرنگاران گفت: چه اتفاقی قرار بود بیفتد؟ کمیته بازی‌های آسیایی را شکل دادیم. هر کدام از ارکان باشگاه نسبت به وظایفی که در لیگ قهرمانی آسیا دارند قرار شد کارشان را انجام دهند و وظایف‌شان را مکتوب اعلام کنند. در این راستا از حمید درخشان، حسین عبدی و محمود خوردبین هم دعوت کردیم تا در جلسه باشند و آنها هم دغدغه‌های فنی خود را در مورد مسائل فنی و به ویژه بازی روز پنجشنبه اعلام کردند. قرار شد با قدرت روی نیمکت بنشینند و به کارشان ادامه دهند.

وی در مورد گزینه‌های مربیگری پرسپولیس که اعلام شده گفت: هنوز وارد آن مرحله نشدیم که بخواهم گزارشی بدهم تا تصمیمی گرفته شود که آن را بیان کنم. بازی پنجشنبه مهم است و نتیجه این بازی برای‌مان اهمیت دارد. برد خوبی مقابل پدیده به دست آوردیم که از بازیکنان خوب تیم سپاسگزارم. از هواداران مشهدی هم کمال سپاسگزاری را دارم و توقعم این است که هواداران تهرانی هم ما را حمایت کنند و روز پنجشنبه به ورزشگاه بیایند. قبول دارم که تیم باید هوادار را به ورزشگاه بکشاند و سکوها را پر کند اما هوادار هم می‌تواند بر روی تیم تاثیر‌گذار باشد. اینکه چند هزار نفر در ورزشگاه باشند و میلیون‌ها نفر از پای تلویزیون بازی را ببینند روی بازی بازیکنان تاثیر می‌گذارد و تیم را مصمم‌تر می‌کند. از تک تک هواداران می‌خواهم که ما را حمایت کنند هم در بازی پنجشنبه و هم در بازی‌های آسیایی که چهارشنبه هفته آینده است. هواداران همه باشگاه‌ها بخصوص هواداران خونگرم پرسپولیس با تمام وجود برای حمایت از تیم به ورزشگاه بیایند و تیم را کمک کنند.

قائم‌مقام پرسپولیس در مورد اینکه امکان دارد بعد از بازی با صبا تغییراتی صورت گیرد و درخشان برکنار شود گفت: از اصحاب رسانه سپاسگزارم که همواره تیم را حمایت کردند و به تیم توجه دارند اما از آنها هم توقعم این است که اصحاب رسانه هم به ما کمک کنند تا ما از بحران فاصله بگیریم. پرسپولیس شرایط سختی دارد و روزهای دشواری را سپری می‌کند هیچ کس به اندازه اصحاب رسانه نمی‌تواند برای کنده شدن از بحران به تیم کمک کند. بازیکنان و کادر فنی انگیزه خوبی دارند. از همه می‌خواهم که تیم را به حاشیه نبریم و بازیکنان و کادر فنی کارشان را دنبال کنند. مدیرعامل و اعضای هیأت‌مدیره هم تلاش خود را می‌کنند. ما را به آینده دور نبرید. نتیجه بازی روز پنجشنبه می‌تواند ما را به گردونه مسابقات برگرداند و شکاف ما را با صدر جدول پر می‌کند.

وی در مورد اینکه در آسیا پرسپولیس می‌تواند نتیجه بگیرد آن هم در حالی که در لیگ برتر نتایج بدی گرفته گفت: باورم غیر از این است. شان پرسپولیس و این کادر فنی و هوادار رده نهم جدول نیست. ما قطعا به صدر جدول برمی‌گردیم البته قهرمانی را از دست داده‌ایم اما تلاش خواهیم کرد تا سهمیه بگیریم. بازی‌های آسیایی هم متفاوت از بازی‌های داخلی است. شما دیدید که تیم ملی در جام جهانی چه بازی‌های ارزشمندی را ارائه کرد و از اعتبار فوتبالی دفاع کرد. بازیکنان ما هم با تمام وجود وارد زمین می‌شوند و تلاش می‌کنند که نتایج خوبی بگیرند. انتظار ما این است که هواداران هم ما را در بازی‌های داخلی و آسیایی حمایت کنند.

نژادفلاح در مورد ضعف پرسپولیس در جذب بازیکن مدافع چپ تصریح کرد: من با درخشان و خوردبین جلسه داشتم و با گزینه‌ها هم صحبت کردم تا در پست مدافع چپ و خط دفاع بتوانیم پوشش خوبی انجام دهیم و امیدوارم در وقت باقیمانده به هدف‌مان برسیم.

وی درباره اینکه بازیکنان پرسپولیس پیش از این حقوق هفتگی می‌گرفتند اما الان مدت‌هاست که پولی دریافت نکرده‌اند خاطرنشان کرد: می‌دانم خبرنگاران برای تهیه اخبار صادقانه با من تماس می‌گیرند تا از اخبار مطلع شوند و من می‌گویم با تمام وجود تلاش می‌کنیم تا دغدغه‌ها را از تیم دور کنیم که یکی از این دغدغه‌ها مسائل مالی است و دغدغه‌های دیگر مثل جذب مدافع چپ وجود دارد اما من به پرسپولیس آمدم تا با کمک همدیگر و با تعامل و همگرایی که ایجاد می‌شود، این موارد برطرف شود  اما از من برای رفع مشکلات مالی زمان نخواهید و بازیکنان هم می‌دانند که باید به ما فرصت دهند.

قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس در خصوص مذاکره با برانکو و افشین قطبی خاطرنشان کرد: این تصمیمی نیست که ما بخواهیم درباره آن به صورت فردی و قاطعانه حرف بزنیم اما ما کمیته فنی و هیأت مدیره داریم و دوستان دیگر صاحب تصمیم هستند و باید نظر آنها را هم جویا باشیم. اما برای تغییر کادر فنی صحبتی نشده و ما هنوز به این فکر می‌کنیم که روز پنجشنبه یک بازی خوب همراه با یک نتیجه دلخواه به دست بیاوریم تا هواداران از ما راضی باشند تا نتیجه آن را در بازی‌های آسیایی ببینیم.

وی درباره شایعه مذاکره با فریدون زندی افزود: ما با چند گزینه مذاکره کرده‌ایم و به احتمال زیاد امروز به گزینه نهایی خواهیم رسید و آن را جمع‌بندی خواهیم کرد.

نژادفلاح درباره اینکه گفته می‌شود علی‌اکبر طاهری بابت اتفاقات رخ داده در باشگاه پرسپولیس ناراحت است، افزود:‌ دیروز در جلسه‌ای که با حضور اعضای هیأت مدیره تشکیل شد، همه نفرات با علاقه و اشتیاق به این جلسه آمدند و حتی به اتفاق برخی از اعضای هیأت مدیره دیشب به باشگاه آمدیم و من معتقدم همیشه باید حرمت‌ها حفظ شود و مطمئن باشید اگر تنها یک رای مخالف داشتم به باشگاه پرسپولیس نمی‌آمدم اما من به حمایت قاطع اعضای هیأت مدیره پرسپولیس به این باشگاه آمدم که باید از آنها تشکر کنم و حتی امروز که می‌خواستم به باشگاه بیایم ابتدا به دفتر طاهری رفتم و از او رخصت گرفتم چرا که نظام ما یک نظام ارزشی است و جامعه ما اخلاق‌محور است و باید حرمت بزرگترها را حفظ کنیم. من حتی امروز با صاحبان اصلی باشگاه صحبت کردم و سپس به ساختمان باشگاه آمدم.

وی که در جمع خبرنگاران صحبت می‌کرد خطاب به آنها گفت: کمک کنید که باشگاه پرسپولیس بتواند به روزهای خوب خودش برگردد چرا که شاید این تیم مثل سایر تیم‌ها با 11 بازیکن وارد زمین شود اما برای آن تیم‌ها نهایتا هزار تماشاگر بازی را می‌بیند و برای تیمی مثل پرسپولیس میلیون‌ها نفر از نقاط دور و نزدیک شاهد بازی‌ها  و نتایج پرسپولیس هستند و خیلی‌ها با خنده پرسپولیس می‌خندند و با گریه آن گریه می‌کنند و باید نشاط و امید را به سمت هواداران ببریم. چرا که توفیقات پرسپولیس باعث راندمان بهتر کارمندان و شرکت‌ها می‌شود و باید تلاش کنیم تا با همدلی این شرایط خوب را مهیا نماییم.

قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه روز گذشته استقلال و پرسپولیس خصوصی نشدند، تصریح کرد: خوشحالم که واگذاری استقلال و پرسپولیس انجام نشد چرا که من 45 روز قبل به عنوان مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران که الان هم با این عنوان در خدمت شما هستم گفتم که این دو باشگاه متعلق به تهران هستند و نباید اتفاقی از جنس راه‌آهن برای آنها رخ دهد چرا که شرایط راه‌آهن را می‌شود جمع کرد اما شرایط استقلال و پرسپولیس نه و امیدوارم با تاخیر ایجاد شده مسئولان واگذاری شکل واقعی این مسئله را فراهم کنند تا به افرادی که اهلیت اجتماعی و ورزشی دارند این دو باشگاه برسند و تا تاریخ است استقلال و پرسپولیس با این نام و افتخارات شادی‌آفرین می‌شوند.

نژادفلاح در پاسخ به این سؤال که آیا موافق واگذاری است یا نه، گفت: من با خصوصی‌سازی موافقم و برای حرفه‌ای شدن باید تیم‌ها در مسیر خصوصی‌سازی قرار گیرند و می‌بینیم که در اروپا باشگاه‌ها کارخانه دارند اما اینجا کارخانه‌ها متولی باشگاه‌ها می‌شوند و فوتبال باید درآمدزا باشد و باید امکانات و زیرساخت‌ها فراهم شود تا در فضایی آرام و با وام خوب و درصد کم این باشگاه به افراد علاقمند واگذار شود و آنها نگران سرمایه‌شان نباشند. دقیقا مثل همان اتفاقی که در صنعت می‌افتد.
منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی