برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۷۰۱۴۹
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۰
تروریست‌های داعش به این نتیجه رسیده‌اند که دیگر بریدن سر با شمشیر یا چاقو، شلیک گلوله به سر از پشت سر و حتی پرتاب افراد از ارتفاع بالا، مردم را مرعوب نمی‌کند، به همین دلیل جنایت‌های دیگری را در دستورکارشان قرار دادند.
 ابنا نوشت: گروه تروریستی داعش که طی هفته‌های اخیر در درگیری با نیروهای پیشمرگه کُرد متحمل شکست‌های متعددی شده‌ و کردها مناطق وسیعی در مرز با منطقه کردستان در موصل را بازپس گرفتند برای عقده‌گشایی و جبران شکست‌ها دست به هرکاری می‌زنند.

روز گذشته تروریست‌های تکفیری داعش شماری از نیروهای پیشمرگه را که به اسارت گرفته‌اند در قفس‌های آهنی قرار داده و در خیابان‌های کرکوک گرداندند.

داعشی‌ها که از صحنه‌های چرخاندن اسرای کُرد فیلم‌ گرفته و در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده‌اند از این دستاورد خود به عنوان یک «پیروزی بزرگ» نام برده که باعث خوشحالی مسلمین(!) شده است.

تروریست‌های شیطانی داعش در فیلم منتشر شده نیروهای پیشمرگه را ملحد، کرکوک و خوک خطاب قرار داده و سرنوشت خلبان اردنی را به آنها یادآوری کردند.

هفته گذشته بود که گروه تکفیری داعش ویدئویی از زنده سوزاندن «معاذ الکساسبه» خلبان جوان اردنی در قفس آهنی منتشر کرد و پس از گذشت یک هفته داعشی‌ها پیشمرگه‌های به اسارت درآمده را در قفس آهنی در خیابان‌های کرکوک گرداندند.

داعش که برای شیوه کشتن خلبان اردنی به پیشنهادهای طرفداران خود عمل کرده بود این‌بار نیز برای کُردها پیشنهاداتی دریافت کرده است.

تروریست‌های داعش به این نتیجه رسیده‌اند که دیگر "سر بریدن"، "قطع کردن سر با شمشیر یا چاقو" یا "گلوله به سر از پشت سر" یا حتی "پرتاب افراد از ارتفاع بالا" دیگر مردم مناطق تحت سیطره خود را مرعوب نمی‌کند به همین علت به روی دیگر گزینه‌ها حساب باز کرده است.

"شلیک گلوله آر. پی. جی به صورت"، "قرار دادن اُسرا در حفره‌ای مملو از عقرب و مار"، "ذوب کردن در اسید"، "قطعه قطعه کردن با تبر"، "قراردادن روی ذغال داغ"، پیشنهاداتی است که برای اعدام اسرای کُرد ارائه شده است.

روز گذشته یکی از نیروهای ارتش سوریه که به اسارت داعش درآمده بود به وسیله اسلحه "شات گان" اعدام شد.

تروریست‌های داعش علیه مسلمانان عراق و سوریه جنایت‌های وحشتناکی به نام اسلام و جهاد مرتکب می‌شوند که شریعت اسلامی از اقدامات آنان مبرا است. داعشی‌ها تفکراتی مانند خوارج دارند که امام علی(ع) را به شهادت رساندند.
 
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: