برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۹۷۷۹
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۷
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت به دنبال تعیین تکلیف مجوز واردات سیگار مارلبرو به کشور هستیم تا وزارت اطلاعات گزارش خود را در مورد ماهیت شرکت فیلیپ موریس به وزارت امور خارجه ارائه کند.
محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند رسیدگی به پرونده سیگار مارلبرو در کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: به دنبال تعیین تکلیف مجوز واردات سیگار مارلبرو به کشور هستیم تا وزارت اطلاعات گزارش خود را در مورد ماهیت شرکت فیلیپ موریس به وزارت امور خارجه ارائه کند و از سوی دیگر وضعیت نمایندگی شرکت فیلیپ موریس در ایران باید مشخص شود که آیا این شرکت در ایران نمایندگی دارد یا خیر.

چندی پیش وزارت صنعت مجوز واردات سیگار مارلبرو را صادر کرد که پس از بررسی‌ها و پیگیری‌های انجام شده توسط کمیسیون اصل 90، این کمیسیون از وزارت اطلاعات خواست تا در مورد ماهیت شرکت فیلیپ موریس (شرکت تولیدکننده سیگار مارلبرو) تحقیق کرده و گزارشی را به وزارت امور خارجه ارائه کند.

به همین سبب کمیسیون اصل 90 پیگیر چگونگی مجوز واردات سیگار مارلبرو و اعلام استعلام وزارت اطلاعات در مورد ماهیت شرکت فیلیپ موریس است.
منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: