برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۹۷۶۷
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۸
خبرگزاری‌های معتبر ژاپن، خبر دادند که کارلوس کی‌روش جزو گزینه‌های سرمربیگری این کشور قرار دارد.
 این اولین بار نیست كه از این دست اخبار منتشر می‌شود، بعد از جام ‌جهانی‌ هم خبرگزاری‌های مختلف از حضور او در تیم‌های مختلف نوشتند. ژاپنی‌ها پس از بركناری آگیره مذاكرات با مربیان مختلف را آغاز كردند و درست در روزهایی كه كارلوس كی‌روش در خارج از ایران به سر می‌برد، خبرگزاری‌های این كشور، از او به عنوان كاندیداهای مربیگری ژاپن یاد كردند. نكته اینجاست كه عربستانی‌ها هم در استرالیا به كی‌روش پیشنهاد دادند.

پس از حذف این تیم از مرحله گروهی رقابت‌ها، آنها از طریق واسطه خود به كارلوس كی‌روش پیغام دادند كه پس از جام ملت‌های استرالیا هدایت تیم‌شان را بر عهده بگیرد. كی‌روش اما به پیشنهاد آنها چنین پاسخی داد: «من با ایران قرارداد دارم، اگر آنها من را نخواهند، با شما مذاكره خواهم كرد اما در حال حاضر این كار غیرقانونی است.» حالا پاسخ او به ژاپنی‌ها و پیشنهاد وسوسه‌انگیزشان همین است.

كی‌روش تا پایان جام‌ جهانی‌ 2018 با ایران قرارداد دارد و این قرارداد سه مرحله‌ای است؛ یعنی آنها برای سه مرحله در صورت توافق كار را ادامه می‌دهند‌؛ پس از جام ملت‌ها، پس از مقدماتی جام ‌جهانی‌ و بعد از جام جهانی. حالا آنها در زمان بعد از جام ملت‌ها هستند و با آنكه قرارداد دارند، باید شرط و شروط هم را بپذیرند. فعلاً کارلوس كی‌روش پیشنهادهای خود را داده و كفاشیان باید پاسخ نهایی‌‌اش را به این مربی بدهد. كی‌روش در این شرایط ترجیح می‌دهد در ایران باقی بماند چراكه دوست ندارد چهره‌ای كه از خود ساخته، در بین طرفداران ایرانی خراب شود وگرنه می‌توانست بعد از جام‌ جهانی‌ به پیشنهاد قطری‌ها هم پاسخ مثبت بدهد.

منبع: مشرق
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: