برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۹۶۲۷
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۹
رییس سازمان بازرسی کل کشور آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده‌های فساد در فوتبال، سقوط هواپیمای ایران ۱۴۰ آنتونوف و بورسیه‌ها را تشریح کرد.
 ناصر سراج درباره آخرین وضعیت بررسی کارت معافیت از خدمت تعدادی از بازیکنان فوتبال اظهار‌داشت: سازمان بازرسی مشغول بررسی بحث فساد در فوتبال است و یک سوژه را به تنهایی بررسی نمی‌کنیم.

رییس سازمان بازرسی کل کشور اضافه کرد: موضوع کارت‌های معافیت از خدمت بازیکنان فوتبال، یکی از سوژه‌های در دست بررسی سازمان بازرسی است و هر گاه گزارش سازمان تکمیل شود به مرجع مربوطه ارسال خواهد شد.

ارجاع پرونده سقوط هواپیمای آنتونوف به مرجع قضایی

سراج همچنین درباره پرونده سقوط هواپیمای مسافربری ایران 140 آنتونوف اظهار داشت: گزارش سازمان بازرسی کل کشور در این ارتباط تکمیل و پرونده برای پیگیری و رسیدگی به مرجع قضایی ارسال شده است.

هواپیمایی مسافربری ایران 140، مرداد ماه امسال در شهرک مسکونی منطقه آزادی تهران سقوط کرد که بر اثر این سانحه هوایی، 39 نفر از هموطنان‌مان جان باختند و 9 نفر نیز مجروح شدند.

پرونده بورسیه‌های غیرقانونی تکمیل شده اما هنوز ارجاع نشده است

رییس سازمان بازرسی کل کشور درباره آخرین وضعیت بررسی پرونده بورسیه‌های غیرقانونی نیز گفت: تحقیقات و گزارش‌های سازمان بازرسی کل کشور در ارتباط با پرونده بورسیه‌های غیرقانونی تکمیل شده اما هنوز به مراجع مربوطه ارسال نشده است.
منبع: تسنیم
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: