برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۹۴۶۳
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۳
مسعود سلطانی فر دقایقی پیش در جلسه شورای اداری خمینی شهر اظهار کرد: صنعت گردشگری استان اصفهان یکی از فعال‌ترین بخش درآمدی استان اصفهان به شمار می‌آید که در جلسه شورای اداری استان اصفهان این مهم نگاه ویژه‌ای خواهد شد.
معاون رئیس جمهور با تاکید براینکه بررسی مشکلات گردشگردی و میراث فرهنگی در اولویت مصوبات هیات دولت قرار دارد گفت: با دستور شخص رئیس جمهور اعتبارات بسیارخوبی برای مرمت آثار تاریخی استان اصفهان در نظرگرفته شده است.

مسعود سلطانی فر دقایقی پیش در جلسه شورای اداری خمینی شهر اظهار کرد: صنعت گردشگری استان اصفهان یکی از فعال‌ترین بخش درآمدی استان اصفهان به شمار می‌آید که در جلسه شورای اداری استان اصفهان این مهم نگاه ویژه‌ای خواهد شد.

 وی گفت: به دستور رئیس جمهور مقرر شد از محل اعتبارات بانکی کشور، برای حمایت از بخش صنعت گردشگری شهرهای استان تسهیلاتی اختصاص داده شود.

معاون رئیس جمهور با بیان دولت یازدهم با مشکلات متعددی روبرو است، اظهار کرد: تورم اقتصادی، نرخ رشد اقتصادی منفی، معضل بیکاری گسترده و رکود اقتصادی از جمله این مشکلات است.

وی تصریح کرد: دولت اراده کرده با غول تورم رقابت کند و تلاش زیادی می‌کند تا رشد منفی اقتصادی کشور را به رشد مثبت تبدیل کند.

سلطانی‌فر با اشاره به بازید خود و خواسته مسئولین شهرستان خمینی شهر گفت: کلیه مشکلات و درخواست مطرح شده توسط مردم و مسئولان خمینی شهر درآینده نزدیک مورد برسی و پیگیری قرار می گیرد.

وی گفت: اقدامات اولیه برای مطالعه کارشناسی کاوش و جستجوی تونل تاریخی مدفون شده کهندژ در خمینی شهر آغاز شود.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان از پیگیری ارتقا جایگاه نمایندگی میراث فرهنگی خمینی شهر به اداره میراث فرهنگی خبر داد و گفت: با توجه به تعداد آثار تاریخی و گردشگری شهرستان خمینی شهر، بنده با ارتقاء جایگاه نمایندگی فرهنگی در شهرستان موافقم.

وی در ادامه سخنان خود به بازدید از منطقه گردشگری لادر اشاره کرد و گفت: تلاش می‌کنیم در بودجه سال آینده سازمان میراث فرهنگی اعتبارات لازم برای این منطقه در نظر گرفته شود، ولی برای موفقیت این منطقه نیازمند همکاری بخش خصوصی با شهرداری خمینی شهر هستیم .

سلطانی‌فر افزود: مجموعه نظام وبه ویژه مقام معظم رهبری و سران سه قوه با صدور حکم معاون اول دولت گذشته نشان دادند با هیچ کس تعارف ندارد و فساد در سطحی که باشد با آن برخورد خواهد کرد.

وی اظهار کرد: متاسفانه در سال‌های گذشته فساد اقتصادی گسترش یافته است، ولی دولت یازدهم با وجود محدودیت‌هایی که دارد دستاوردها و کارنامه مطلوبی را ارائه کند .

معاون رئیس جمهور افزود: رئیس جمهور با در نظر گرفتن سفارشات و دغدغه‌ها و تاکیدات مقام معظم رهبری با عزم جدی وارد مبارزه با فساد اقتصادی شده است.

وی با بیان اینکه هیچ کس باور نداشت در مسیر مبارزه با فساد اقتصادی با این جدیت برخورد شود، تصریح کرد: مجموعه نظام و سران قوا تلاش می‌کنند دامن پاک نظام از بعضی از ناپاکی‌ها پاک شود، حتی اگر معاون اول دولت گذشته باشد.

سلطانی‌فر با بیان اینکه نظام نشان داده که جمهوری اسلامی با همه توان در جهت فساد اقتصادی در عرصه‌های مختلف فعالیت می‌کند، اضافه کرد: پرونده‌های زیادی از مفاسد اقتصادی وجود دارد که در دستگاه قضائی و دستگاه‌های نظارتی در حال بررسی است.

منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی