برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۹۲۰۴
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۹
یک روزنامه سعودی در گزارشی نوشت که حضور ایرانی‌ها از جمله فرمانده سپاه قدس در لبنان و دیدار با دبیر کل حزب‌الله برای تأکید بر ادامه حمایت ایران از مقاومت است.
  روزنامه الشرق الاوسط چاپ لندن، حضور سرلشگر «قاسم سلیمانی» فرمانده سپاه قدس و «علاء الدین بروجردی» رئیس کمیسیون امنیتی ملی مجلس شورای اسلامی در بیروت برای مراسم سخنرانی دبیر کل حزب‌الله در خصوص عملیات قنیطره و شبعا را نشانه حمایت ایران از حزب‌الله دانست.

این روزنامه به نقل از منابعی که هویت آنان را فاش نکرد نوشت: سفر ایرانی‌ها (در هفته گذشته) به بیروت از جمله بروجردی و سلیمانی، برای این بود که دست حزب‌الله را پس از عملیات شبعا بفشارند.

این منابع افزودند: حضور ایرانی‌ها برای اعلام حمایت مطلق از حزب‌الله در همه سطوح و حوزه‌ها و برای پاسخ به شایعاتی بود که از فشار داخلی در ایران حکایت می‌کرد مبنی بر کاهش یافتن حمایت (تهران) از حزب‌الله.

هفته گذشته بروجردی برای شرکت در مراسم یادبود شهید «جهاد عماد مغنیه» که در قنیطره در جنوب سوریه شهید شد به بیروت رفت تا در مراسم سخنرانی سید حسن نصرالله نیز حضور یابد. او در دیدارهایش تأکید کرد که ایران در کنار مقاومت است.

شبکه المیادین نیز پنجشنبه شب گذشته اعلام کرد که سردار قاسم سلیمانی 48 ساعت پس از عملیات ترور اسرائیل در قنیطره، به بیروت رفت و با سید حسن نصرالله دیدار کرد.ش
منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: