برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۹۰۰۸
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۴
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان به آینده این تیم خوش‌بین نیست.
 کارلوس کی‌روش در پایان جلسه‌اش با علی کفاشیان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برخلاف آنچه گفته شده من در برنامه 90 استعفا نداده‌ام و این مسئله واقعیت ندارد. باتوجه به این قضیه امروز نشستی را با علی کفاشیان داشتیم در خصوص آینده و خیلی از اتفاقات صحبت کردیم.

وی افزود: من نقطه نظرات خود را در خصوص مسائل مختلف حول و حوش تیم ملی به کفاشیان گفتم و در درجه اول لازم می‌دانم از مردم ایران بابت حمایت‌شان قدردانی کنم و این تشکر من از آنها انتهاناپذیر است. قویاً اعلام می‌کنم حضور من در ایران از بهترین اتفاقات زندگی‌ام بود و آرزو داشتم غیر از کار، حتی در ایران زندگی کنم اما یکسری اتفاقات رخ داد که مطمئناً این آرزو میسر نیست.

سرمربی تیم ملی کشورمان تأکید کرد: مسلماً نمی‌توانیم چشم‌مان را روی واقعیت‌ها ببندیم و به نوعی آینده نامشخص است. آنچه مشخص شده این است که ادامه دادن با این شرایط غیرممکن است که ما بخواهیم با مشکلاتی که با آن مواجه هستیم توقعات و آرزوهای هواداران را برآورده کنیم. با این حساسیت‌های مالی و این اختلافات پشت پرده که در حال رخ دادن است واقعاً نمی‌شود به آینده خوش‌بین بود و بتوانیم موفقیتی را رقم بزنیم. تأکید می‌کنم با ادامه این وضع هر موفقیتی غیرممکن می‌شود.

کی‌روش خاطرنشان کرد: بهتر این است زمان استراحتی را در نظر بگیریم و تفکرات خود را دوباره مرور کنیم. البته باید شرایط کنونی فدراسیون را مدنظر قرار دهیم. من متأسفم و عذرخواهی می‌کنم از تمام افرادی که به من اعتماد کردند اما گزینه‌ای نداشتم جز اینکه این تصمیم را بگیرم.

وی یادآور شد: باید دوباره با کفاشیان صحبت‌های دیگری داشته باشیم تا بتوانیم به توافق برسیم. به او گفتم شرایط را برای تصمیم‌گیری در مورد ادامه همکاری فعلاً میسر نیست و او را آزاد گذاشتم که تصمیم بگیرد.

سرمربی تیم ملی در این باره تأکید کرد: برای حمایت از تیم ملی به نظر می‌آید بنده دلیل این مشکلات هستم. فکر می‌کنم مصلحت پیشرفت فوتبال ایران این است که رئیس فدراسیون را آزاد بگذارم تا هر تصمیمی را در مورد آینده من در تیم ملی بگیرد و این توافق دو طرفه است.
منبع: تسنیم
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی