برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۸۸۵۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۳
قائم مقام حزب مؤتلفه با بیان اینکه پرونده‌های قضایی نباید تبدیل به پرونده‌های سیاسی شود، گفت: کار احمدی‌نژاد صحیح نبود که پس از اجرای حکم، با صدور بیانیه‌ای خود را از معاون اول دولتش مبرا کند.
  اسدالله بادامچیان قائم مقام حزب مؤتلفه با اشاره به تصمیم دستگاه قضایی و در نهایت اجرای حکم پرونده معاون دولت احمدی‌نژاد اظهار کرد: به عقیده بنده نباید پرونده‌های قضایی تبدیل به پرونده‌های سیاسی و تسویه‌ حساب‌های سیاسی شود.

وی افزود: به عقیده بنده این کار احمدی‌نژاد صحیح نبود که پس از اجرای حکم، با صدور بیانیه‌ای خود را از معاون اول دولتش مبرا کند.

قائم مقام حزب مؤتلفه تصریح کرد: به عقیده بنده قوه قضائیه همانطور که به پرونده رحیمی رسیدگی کرد به پرونده مهدی هاشمی هم رسیدگی می‌کند.

بادامچیان خاطرنشان کرد:‌ در روزهای اخیر پس از اینکه حکم رحیمی اعلام شد شاهد بودیم که اصلاح‌طلبان شروع به هیاهو و جنجال کردند با موضوع اینکه مثلاً در دولت اصولگرایان چنین مفاسدی رخ داده، در این مورد باید گفت این مسائل از حوزه جناح و جریان و گروه‌بندی‌ها خارج است و نباید با نگاه جناحی به چنین مسائل و پرونده‌هایی نگاه کرد.

وی تأکید کرد: در هر دولتی و در هر گروه و جریانی انسان‌های خدوم و پاک وجود داشته و در مقابل آن در هر گروه، جریان و دولتی خلاف و مفاسد نیز رخ داده و این هیاهوها و جنجال‌ها غلط بوده و به طور یقین زیانبار و ضرر‌آفرین است.

قائم مقام حزب مؤتلفه ادامه داد: دستگاه قضایی به تمامی پرونده‌ها رسیدگی می‌کند و انصافاً باید گفت دستگاه قضایی کشور هم پرونده فرزند رئیس تشخیص مصلحت نظام را رسیدگی می‌کند و هم پرونده معاون اول رئیس جمهور و برخوردها قاطع و یکسان است و فرقی نمی‌کند چه کسی باشد.

وی تصریح کرد: نظر ما این است که اینچنین هیاهوها و جنجال‌ها صحیح نیست و چرا باید پرونده‌های قضایی را تبدیل به پرونده‌های سیاسی و تسویه‌ حساب‌های سیاسی کرد.

بادامچیان خاطرنشان کرد: باز هم تأکید می‌کنم اصلاً قابل قبول نبود که احمدی‌نژاد بخواهد پس از حکم رحیمی بیانیه صادر کرده و خود را مبرا کند و بعد رحیمی هم بخواهد جواب بدهد، اصلاً این سؤال جواب‌ها چه معنایی می‌تواند داشته باشد جز اینکه برای کشور ما ضرر‌آفرین و زیانبار باشد.

منبع: فارس
روی خط سایتها
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
makan
|
United States
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۱/۱۲
0
0
جناب بادامچیان پس معنای خدوم و پاک این است هم ریس جمهور و هم معاون اولش هم رشوه و هم از بیت المال دزدی کنید پاک و خدوم است
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: