برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۸۴۴۹
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۳
ولخرجی خریدار پرسپولیس برای خبرنگاران در قطر؛
یکی از خریداران تیم فوتبال پرسپولیس که این روزها به شدت در پی رفق و فتق امور خرید این باشگاه پرهوادار است، در اقدامی عجیب پاداشی دلاری برای خبرنگاران همراه تیم ملی هندبال در قطر در نظر گرفته است.
هشت صبح: این پاداش دلاری از طریق فردی که خود را مشاور آقای خریدار معرفی می کند به خبرنگاران اهدا شده و در مقابل یک خواسته نیز مطرح شده است. خواسته آقای مشاور از خبرنگاران این بوده که در قبال این دلارها باید از فرد پاداش دهنده در مسیر خرید باشگاه پرسپولیس حمایت کنند.


دلار بگیرید، حمایت کنید!
 
نکته جالب توجه اینجاست که آقای مشاور در اهدای این پاداش از خبرنگاران امضا گرفته است.

 در این بین حالا به نظر می رسد  همان افرادی که تا دیروز نسبت به قیمت گذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اعتراض داشتند، این روزها با دیدن آگهی مزایده این دو باشگاه حسابی شاد و خوشحال شدند و از هیچ اقدامی برای خرید سرخابی ها دریغ نمی کنند. چراکه  طبق اعلام سازمان خصوصی سازی خریداران می توانند پرسپولیس را با این امکانات در اختیار خود بگیرند: اسم و علامت تجاری یا برند که به شدت درآمدزاست و به تنهایی می تواند طی دو یا سه سال، تمام پول خرید باشگاه را برگرداند. همچنین مجموعه ورزشی شهید درفشی فر و تاسیسات و تجهیزات این مجموعه به همراه ساختمان مرکزی شرکت پرسپولیس به آدرس تهران، خیابان شیخ بهایی شمالی، میدان پیروزان، کوچه قوام پور، کوچه پانزدهم پلاک 8 نیز به تملک خریداران در می آید که این دارایی، باز هم سودآور است.


چنین مساله ای، مشتریان سرشناس باشگاه پرسپولیس را به اوج لذت خرید رساند. آنها می دانند با خرید برند پرسپولیس، یک سرمایه گذاری بلندمدت اما به شدت سودده خواهند داشت. همین مشتریانی که تا دیروز در مورد مبلغ 290 میلیارد تومان، داد و بیداد به راه انداخته بودند حالا دست به هر اقدامی می زنند تا بتوانند سرخابی ها را برای خود کنند.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: