برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۸۰۵۰
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۱
یک شبکه آمریکایی در واکنش به پیام رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی، بخش‌هایی از این پیام را که درباره لزوم دوری از پیش داوری درباره اسلام بود، ‌برجسته کرد.
 شبکه «بلومبرگ» در گزارشی درباره پیام رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی نوشت: «آیت‌الله خامنه‌ای رهبر عالی ایران از جوانان غربی خواست درباره اسلام پیش داوری نکنند».

یک شبکه آمریکایی  در واکنش به پیام رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی، بخش‌هایی از این پیام را که درباره لزوم دوری از پیش داوری درباره اسلام بود، ‌برجسته کرد.

شبکه آمریکایی «بلومبرگ» در گزارشی با عنوان «آیت‌الله خامنه‌ای رهبر عالی ایران از جوانان غربی خواست درباره اسلام پیش داوری نکنند»، به پیام مهم رهبر معظم انقلاب خطاب به جوانان در اروپا و آمریکای شمالی پرداخت.

در این گزارش آمده است: ‌«رهبر عالی ایران از جوانان در غرب خواست اجازه ندهند کشتار انجام شده در مجله فکاهی فرانسوی در ذهن آنها درباره اسلام پیش داوری ایجاد کند».

در ادامه این گزارش با اشاره به موضع رسمی جمهوری اسلامی ایران درباره محکوم بودن حمله تروریستی اخیر در پاریس می‌خوانیم: «مقامات ایرانی حملات به شارلی ابدو را محکوم کرده‌اند مجله‌ای که پیش‌تر کاریکاتورهایی در اهانت به پیامبر اسلام منتشر کرده بود».

در گزارش این شبکه غربی با اشاره به بخش دیگری از پیام رهبر انقلاب تصریح می‌شود: «آیت‌الله خامنه‌ای در نامه‌ای از جوانان غربی خواست تا اسلام را از طریق منابع اولیه و اصلی و از راه قرآن و زندگی (حضرت) محمد(ص) یاد بگیرند و نه از گزارشهای رسانه‌ای».

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب چهارشنبه شب در پی حوادث اخیر در پیامی به زبان انگلیسی به جوانان اروپا و آمریکای شمالی فرمودند: «در واکنش به سیل پیش‌داوری‌ها و تبلیغات منفی، سعی کنید شناختی مستقیم و بی‌واسطه از دین اسلام به دست آورید».

منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: