برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۷۲۷۸
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۸
یک منبع بیمارستانی در استان نینوا عراق اعلام کرد: بر اساس اخبار موجود، ابوبکر البغدادی که دو روز قبل در حملات هوایی در منطقه السلامیه در جنوب شرق نینوا به شدت زخمی شده بود، کشته شده است.
 منابع بیمارستانی و عشایری عراقی با اشاره به زخمی شدن سرکرده داعش در حملات هوایی در جنوب شرق نینوا از وجود اخباری ضد و نقیض درباره سرنوشت وی خبر دادند.

به گزارش شبکه السومریه، یک منبع بیمارستانی در استان نینوا عراق اعلام کرد: بر اساس اخبار موجود، ابوبکر البغدادی که دو روز قبل در حملات هوایی در منطقه السلامیه در جنوب شرق نینوا به شدت زخمی شده بود، کشته شده است.

این منبع که نامش را فاش نکرد افزود: دهها جسد و زخمی شدگان که در میان آنها البغدادی نیز وجود دارد به بیمارستان موصل منتقل شده است اما گروهک داعش به شدت محل درمان البغدادی را تحت کنترل قرار داده است.

یونس الجبوری یکی از شیوخ استان نینوا نیز گفت: البغدادی به شدت زخمی شده و به بیمارستان نینوا و از آنجا به بیمارستان ها دیرالزور سوریه منتقل شده است و اخبار مربوط وی ضد و نقیض است و برخی اخبار از مرگ و برخی دیگر از زخمی شدن شدید وی به همراه تعدادی دیگر از سرکرده های داعش حکایت دارد.

وی افزود: داعش مانع از درز اخباری درباره تحرکات سرکرده های خود می شود و تلفن های همراه و همه خطوط اینترنت را برای ممانعت از اطلاع رسانی درباره این گروهک قطع کرده است.

روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: