برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۷۱۸۱
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۱
مراسم قرعه‌کشی جام‌های ‌جهانی کشتی آزاد و فرنگی در لوزان سوئیس، برگزار شد و ۸ تیم حاضر در این مسابقات با قرار گرفتن در ۲ گروه ۴ تیمی حریفان خود را شناختند.
 مراسم قرعه‌کشی و گروه‌بندی جام‌های ‌جهانی کشتی آزاد و فرنگی عصر امروز (24 دی ماه) در لوزان سوئیس، مقر اتحادیه جهانی کشتی، برگزار شد و 8 تیم حاضر در این مسابقات با قرار گرفتن در 2 گروه 4 تیمی حریفان خود را شناختند. قرعه‌کشی جام جهانی کشتی زنان نیز برگزار شد.

8 تیم برتر رقابت‌های جهانی ازبکستان مجوز حضور در رقابت‌های جام جهانی کشتی را کسب کرده‌اند که تیم‌های قهرمان و نایب قهرمان رقابت‌های آزاد و فرنگی در دوره گذشته، به ترتیب در صدر گروه‌های اول و دوم قرار گرفتند و سایر تیم‌ها به ترتیب قرعه در رده‌های بعدی گروه‌ها جای گرفتند.

تیم‌های کشتی فرنگی و آزاد ایران که به ترتیب عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی دوره گذشته این رقابت‌ها را در اختیار دارند در این دوره نیز از شانس‌های اصلی کسب عنوان قهرمانی محسوب می‌شوند.

* نتایج قرعه کشی به شرح زیر است:

رقابت‌های جام جهانی کشتی فرنگی روزهای سی‌ام بهمن و اول اسفندماه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار می‌شود که بعد از قرعه‌کشی در گروه اول تیم‌های ایران، آذربایجان، سوئد و آلمان قرار گرفتند؛ تیم‌های روسیه، مجارستان، ارمنستان و ترکیه هم در گروه دوم به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.

 
نتایج قرعه‌کشی جام‌‎جهانی کشتی

رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد روزهای 22 و 23 فروردین‌ماه سال آینده در سالن فوروم شهر لُس‌آنجلس برگزار می‌شود که مراسم قرعه‌کشی و گروه‌بندی این رقابت‌ها نیز برگزار و تیم‌ها در دو گروه 4 تیمی قرار گرفتند.
در گروه اول جام جهانی کشتی آزاد تیم‌های روسیه، کوبا، آمریکا و مغولستان قرار گرفتند. تیم‌های ایران، بلاروس، آذربایجان و ترکیه هم در گروه دوم به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت.

نتایج قرعه‌کشی جام‌‎جهانی کشتی

* پیش از قرعه‌کشی جام جهانی کشتی فرنگی تصاویری از دوره قبل این مسابقات که به میزبانی سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار و با قهرمانی تیم کشورمان به پایان رسید به نمایش درآمد. در این تصاویر شور و اشتیاق وصف‌ناپذیر تماشاگران کشورمان و سالن مملو از تماشاگر شهدای هفتم تیر تهران بیش از هر چیزی به چشم می‌آمد.

* پیش از قرعه‌کشی‌ جام جهانی کشتی آزاد نیز کلیپی از دوره قبل این مسابقات که به میزبانی لس آنجلس برگزار شد به نمایش درآمد که در این تصاویر پیروزی‌های کشتی‌گیران کشورمان در دیدار فینال مقابل روسیه به تصویر کشیده شد.
منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: