برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۶۹۸۲
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ۰۸:۰۲
بارزترین نشانه ی دیابت چاق شدن فرد است. آمارها در آمریکا نشان میدهد تعداد افراد چاق رو به افزایش است و این افزایش با بالارفتن آمار دیابت در این کشور رابطه مستقیم دارد.
دیابت،بیماری که در آن انسولین موجود در بدن قادر نیست وظیفه خود را به درستی انجام دهد و یا بدن قادر نیست انسولین تولید کند که در نتبجه باعث بالا رفتن قند خون میشود.

بارزترین نشانه ی دیابت چاق شدن فرد است. آمارها در آمریکا نشان میدهد تعداد افراد چاق رو به افزایش است و این افزایش با بالارفتن آمار دیابت در این کشور رابطه مستقیم دارد. به این ترتیب که 20 درصد از آمریکایی ها دیابت دارند و 54 درصد باقی مانده در معرض ابتلا به این بیماری هستند.

درمان افراد دیابتی اغلب با رژیم غذایی سختی همراه است،پزشکان نیز توصیه میکنند افراد دیابتی از خوردن مواد غذایی مانند سیب زمینی،برنج،قند اجتناب کنند، قند خون خود را مدام چک کنند و به طور روزانه ورزش کنند.اما حقیقتا از شیرینی های هوس برانگیز نمیتوان گذشت، در این مطلب سعی داریم نوشیدنی را معرفی کنیم که برای همه حتی افراد دیابتی مفید است و میتواند جایگزین مناسبی باشد خصوصا برای افرادی که از خوردن شیرینی و شکلات منع شده اند.

خوردن فیبر باعث رسیدن مواد مغذی به کبد و همچنین تنظیم سطح گلوکز بدن میشود، چای سبز گیاهی است که این ویژگی را دارد و از آن در چای شکلات استفاده میشود. چای شکلات حاوی مواد زیر است:

1.چای سبز: که به بدن برای تنظیم سطح قند طبیعی کمک میکند.

2.رسورترول: آنتی اکسیدانی است که طبق تحقیقات دانشمندان برای قلب مفید است.

3.کاکائو خالص: کاکائو خالص به تحریک وتولید سروتین کمک میکند، هورمونی که باعث تریج حس خوب میشود.

از این پس هر گاه احساس کردید به یک خوراکی شیرین نیاز دارید حتما چای شکلات را امتحان کنید.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: