برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۶۲۳۵
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۲
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به دو بازیکنی که در اختیار باشگاه قرار داده است گفت: من از این بازیکنان خواستم تا تکلیف شان را با باشگاه مشخص کنند و بعد در تمرینات شرکت کنند.
حمید درخشان در حاشیه تمرین عصر امروز دوشنبه تیم فوتبال پرسپولیس ضمن بیان این مطلب در مورد دلیل اجازه ندادن تمرین به رضا نورمحمدی و هادی نوروزی گفت: این دو بازیکن مشکل قراردادی داشتند که من گفتم بروند باشگاه و مشکل خود را حل کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که شما گفتید این دو بازیکن تمرین نکنند یا باشگاه این اجازه را به آنها نداده است گفت: من گفتم تمرین نکنند تا بروند باشگاه و تکلیف شان را مشخص کنند و بیایند. امروز گفتم اگر می خواهید تکلیف تان مشخص شود بروید باشگاه اختلاف حساب را برطرف کنید و بیایید. اینطور نمی شود که یک روز سر تمرین بیایید و یک روز تمرین نیایید.

حمید درخشان در مورد اعتصاب بازیکنان به خاطر نگرفتن طلب هایشان گفت: دیروز من با بازیکنان صحبت کردم و گفتم این اختلاف حساب ها و مشکلات مالی حل می شود. بازیکنان از وضعیت دریافتی‌هایشان ناراضی بودند و من صحبت کردم که این مشکل زودتر حل شود. برخی سوء تفاهمات وجود داشت که پس از صحبت هایی که انجام دادیم حل شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد جذب ضرغام اسماعیل بازیکن تیم ملی فوتبال عراق نیز گفت: این بازیکن هم یکی از گزینه های مد نظر ما برای حضور در پرسپولیس است که باید بررسی های بیشتری در موردش صورت بگیرد.

منبع: مهر
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: