برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۵۷۵۳
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۹
تیم ملی ایران که خود را آماده حضور در رقابتهای جام ملتهای آسیا می‌کند، امروز دومین تمرین خود را در سیدنی برگزار کرد؛ تمرینی که نسبت به روز گذشته با فشار بیشتری انجام گرفت. در این تمرین 90 دقیقه‌ای تمامی 23 بازیکن حضور داشتند.
دومین جلسه تمرینی تیم ملی فوتبال ایران در حالی در سیدنی برگزار شد که بسیار پرفشار بود و کارلوس کی‌روش بارها تمرین را قطع و نکات لازم را به نفرات ملی‌پوش تذکر می‌داد.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، تیم ملی ایران که خود را آماده حضور در رقابتهای جام ملتهای آسیا می‌کند، امروز دومین تمرین خود را در سیدنی برگزار کرد؛ تمرینی که نسبت به روز گذشته با فشار بیشتری انجام گرفت. در این تمرین 90 دقیقه‌ای تمامی 23 بازیکن حضور داشتند.

در ابتدا بازیکنان در میانه زمین جمع شدند تا صحبت‌های سرمربی تیم ملی را بشنوند. پیش از آغاز رسمی تمرین، جواد نکونام کاپیتان تیم ملی به نمایندگی از بازیکنان ابتدا سال نوی میلادی را به کارلوس کی‌روش، اوسیانو، مارکار آقاجانیان، دن گاسپار، میکو، دیه‌گو و آندرانیک تیموریان تبریک گفت و سپس بازیکنان هم به سردار آزمون که تولد 20 سالگی‌اش را پشت سر گذاشت، سالروز تولدش را تبریک گفتند.

در ادامه بازیکنان تمرینات جدی خود را زیر نظر کادر فنی آغاز کردند؛ تمریناتی که با توجه به گرمای هوا شدت بیشتری هم پیدا کرده بود. برجسته‌ترین تفاوت تمرین امروز در مقایسه با تمرین روز نخست، برنامه‌های تاکتیکی و اختصاص بیشتر زمان تمرین به بازی با توپ بود که کادرفنی تیم ملی با توجه به رفع خستگی بازیکنان پس از سفر از تهران به سیدنی برای بازیکنان تدارک دیده بود.

دو بخش اصلی تمرین امروز بازی در زمین کوچک و تحت فشار و همچنین بازی دستگرمی در یک نیمه زمین بود که با دقت زیر نظر کادرفنی انجام گرفت. کارلوس کی‌روش هم هر وقت لازم می‌دید با توقف بازی، نکات لازم را به بازیکنان تیمش گوشزد می‌کرد.

آخرین قسمت تمرین امروز تیم ملی هم شوتزنی از پشت محوطه جریمه بود و با انجام این بخش دومین جلسه تمرینی ملی پوشان ایران در سیدنی هم برگزار شد.
منبع: مهر
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی
پربیننده ها