برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۵۶۷۳
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۲
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی اشکالات مربوط به دانشگاه ایرانیان را به شورای گسترش اعلام کرده و قرار شد در این زمینه وزارت علوم تصمیم‌گیری کند.
 منصور کبگانیان عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره آخرین وضعیت دانشگاه ایرانیان، گفت: شورای گسترس آموزش عالی مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی است، بنابراین لغو مجوز دانشگاه ایرانیان بر عهده این شوراست.او گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی اشکالات مربوط به دانشگاه ایرانیان را به شورای گسترش اعلام کرده و قرار شد در این زمینه وزارت علوم تصمیم‌گیری کند.

وزارت علوم در 23 شهریورماه سال جاری با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد هرگونه فعالیت آموزشی و پژوهشی از سوی مؤسسه‌ای با عنوان «دانشگاه ایرانیان» فاقد وجاهت قانونی است و مورد تائید این وزارتخانه نیست و این مسئله را به موسس آن محمود احمدی‌نژاد اعلام کرده است.

طی چند روز گذشته روابط عمومی دانشگاه ایرانیان نیز با صدور اطلاعیه‌ای از مسدود شدن سایت این دانشگاه توسط وزارت علوم خبر داده که حسینی مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم در این خصوص، گفت: وزرات علوم نمی‌تواند چنین اقدامی را انجام دهد.
منبع: تسنیم
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: