برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۵۴۵۹
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۷
هشت صبح من بعد تلاش خواهد کرد تا برخی از اخبار «قابل انتشار» را که توسط مرکز رصد این سایت آماده می گردد، جهت اطلاع مردم و رسانه ها منتشر کرده و بر روی خروجی اخبار عادی خود قرار دهد.
هشت صبح: هرروزه  اظهارنظرهای متفاوتی از سوی مسئوولان اجرایی و غیر اجرایی صورت می گیرد که به خودی خود از اهمیت فراوانی برخوردارند و بسیاری ازآنها از سوی رسانه ها مورد بی توجهی قرار می گیرد. هشت صبح من بعد تلاش خواهد کرد تا برخی از اخبار «قابل انتشار» را که توسط مرکز رصد این سایت آماده می گردد، جهت اطلاع مردم و رسانه ها منتشر کرده و بر روی خروجی اخبار عادی خود قرار دهد.

از ماموریت پنهان یک زن خیابانی در تهران

حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات در مسجد صاحب الزمان تهران گفته است: جالب است که بدانیم در ایام فتنه یک زن فاحشه ایرانی از طرف سرویس‌های بیگانه مأموریت داشت تا با پول و تطمیع، 500 نفر از اراذل و اوباش را به خیابان‌ها بکشاند.

سایت دانشگاه احمدی نژاد خوابید

روابط عمومی دانشگاه ایرانیان اعلام کرد که وزارت علوم آدرس اینترنتی این دانشگاه را غیرفعال کرد.

دلیل حمایت از دولت

فیض الله عرب سرخی از اعضای سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی گفته است: هیچ وقت بین دولت و اصلاح‌طلبان ائتلاف رسمی نبوده است که حال نگران شکستن آن ائتلاف باشیم. در برنامه‌های دولت اعتدال، عناصری از جنس تفکر اصلاح‌طلبی وجود داشته و دارد که این عناصر موجب می‌شود تا اصلاح‌طلبان از آقای روحانی و دولت حمایت کنند.

دریغ از یک تلفن
مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران درباره حمایتش از رضازاده گفته:فکر می‌کنم حمایت من از سایر دوستان در شورا را یا فراموش کرده‌اید یا در جریان نیستید. من آن زمان برای دنیامالی با گودرزی جلسه گذاشتم اما برای رضازاده تلفن هم نکردم.

سود دویست تومانی دولت در هر دلار
محمود جام ساز از اقتصاددان های مطرح کشور گفته: قیمت دلار که در بودجه سال آینده 2850 تومان در نظر گرفته شده، یکی از اهدافش تامین منابع مالی دولت است، چون دولت در فروش هر دلار 200 تومان سود خواهد کرد.
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: