برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۵۲۷
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۰
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس: با مساوي خيال داور راحت‌تر است.
علي دايي پس از تساوي بدون گل در دربي 77 در نشست خبري اظهار داشت: فکر مي‌کنم نيمه اول دو تيم بازي ضعيفي را به نمايش گذاشتند اما در نيمه دوم برتر از استقلال بوديم و اگر يک مقدار خودباوري داشتيم و خوش‌سانس تر بوديم مي‌توانستيم سه امتياز را بگيريم و تمام تلاش‌مان را کرديم ولي نتوانستيم گل بزنيم. استقلال موقعيت گل چنداني نداشت. شايد اگر باهوش‌تر بوديم مي‌توانستيم پيروز شويم.
 
دايي در مورد قضاوت داور گفت: هرطور دلش خواست سوت زد همه سوت‌ها به ضرر ما بود. وقتي به همه کارت زرد مي‌دهند بازيکنان محتاط‌تر مي‌شوند و همانطور که به بازيکنان ما کارت زرد مي‌داد بايد به بازيکنان رقيب هم اخطار مي‌داد اما اين طور نبود. او تلاش مي‌کرد بازي را دربياورد. به ميثم حسيني داور حرفي زده که نمي‌توانم بگويم کاري هم نمي‌توانيم بکنيم که قاضي ميدان نيستيم. از بازيکنانم خواستند کار خودش را انجام بدهند و به داور احترام بگذارند.
 
دايي در مورد اينکه گفته بود بازي هجومي به نمايش مي‌گذارد، گفت: متاسفانه بيشتر از همه جاي دنيا بازي را حساس مي‌کنيم و اين مسئله روي بازيکنان تاثير مي‌گذاردو براي اينکه تيراژ روزنامه‌هاي مان بالا برود با هر کسي مصاحبه مي‌کنيم ولي در هيچ جاي دنيا چنين مسئله اي نيست. ما به هيچ وجه دنبال مساوي نبوديم و قاسم دهنوي را تعويض کرديم و به جاي او يک بازيکن هجومي آورديم اما خدا خواست که بازي مساوي شود.
 
دايي در مورد خطاي بازيکنان استقلال گفت: تمام تلاش‌مان اين بود که توپ را روي زمين حرکت بدهيم اين همه خطا روي بازيکنان ما شد داور چند خطا گرفت؟ خلعتبري را بدون توپ مي‌زنند اما همان بازيکن به عنوان بازيکن اخلاق انتخاب مي‌شود.
 
سرمربي پرسپوليس ادامه داد: متاسفانه در برنامه 90 هم خطاي بيرون از هجده قدم را نشان نمي‌دهند شما خودتان ببينيد آيا بازيکنان ما مستخق اين همه کارت زرد بودند؟ مطمئنا اگر بازي مساوي شود داور خيالش راحت‌تر است. هر وقت خواستيم حمله کنيم حريف مرتکب خطا شد و نيمه دوم تيم ما را محتاط کردند و داور به هر دليلي کارت زردنشان مي‌داد کدام داور بازي را اينگونه کنترل مي‌کند؟
 
وي افزود: خيلي‌ها خوشحالند که بازي مساوي شده است اما من ناراحتم به هيچ عنوان براي مساوي نيامده بوديم.
 
وي ادامه داد: هميشه در دربي‌ها اين مسايل هست و خيلي از بازيکنان ما اولين دربي خود را تجربه مي‌کردند و مطمئنا اين فشار روي بازيکنان حريف هم وجود دارد. هنوز هفته هشتم هستيم و برخي از بازيکنان هنوز نتوانسته‌اند به شرايط ايده آل برسند ما بهتر بازي کرديم و فقط خودباوري نداشتيم.
 
دايي در مورد بازي خلعتبري گفت: او بد کار نکرد و دستوراتي که داديم را در ميدان اجرا کرد و در بازي‌هاي آينده بيشتر مي‌توانيم از او کمک بگيريم.
منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: