برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۵۱۲۸
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۴
آندرانيک تيموريان هنوز تيم بعدي اش را مشخص نکرده و آخرين خبر در مورد اين است که به پديده شانديز مشهد نزديک شده است.
 دیروز سرژیک تیموریان برادر آندو برای مذاکره با تراکتورسازی تبریز به این شهر سفر کرد و با مسوولان و کادر فنی تراکتور پای میز مذاکره نشست. تراکتوری ها به گفته سرپرست این باشگاه سخت خواهان جذب هافبک سابق استقلال هستند و پیشنهاد مالی خوبی هم به این بازیکن داده اند اما به غیر از سپاهان در لحظات آخر پیشنهاد پدیده به این بازیکن رسید که معادلات تراکتوری ها را بهم ریخت.

پدیده از حدود یک ماه پیش به دنبال جذب این بازیکن بود اما به خاطر مشخص نبودن وضعیت او با استقلال دست نگه داشته بود. دیروز مسوولان باشگاه پدیده با سرژیک تماسی داشتند و پیشنهاد اغواکننده ای به او دادند و به همین خاطر پدیده در حال حاضر نزدیک ترین تیم به آندرانیک تیموریان است.

در حال حاضر علیرضا مرزبان سرمربی پدیده در آلمان بسر می‌برد و به نظر می‌رسد بعد از بازگشت او به پدیده تکلیف این ماجرا مشخص شود مگر اینکه سپاهان پیشنهاد بیشتری به آندو بدهد و او با توجه به حرف مدیرعامل سپاهان که ارمنی ها در این تیم راحت تر کار می کنند این پیشنهاد را قبول کند. به هر حال مذاکرات مشهدی‌ها و آندو جدی تر شده و این پیشنهاد شگفت انگیز از سوی پدیده برای آندو در اولویت قرار دارد.
منبع: ورزش سه
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: