برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۴۹۴۲
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۴
هشت صبح من بعد تلاش خواهد کرد تا برخی از اخبار «قابل انتشار» را که توسط مرکز رصد این سایت آماده می گردد، جهت اطلاع مردم و رسانه ها منتشر کرده و بر روی خروجی اخبار عادی خود قرار دهد.
 هشت صبح: هرروزه  اظهارنظرهای متفاوتی از سوی مسئوولان اجرایی و غیر اجرایی صورت می گیرد که به خودی خود از اهمیت فراوانی برخوردارند و بسیاری ازآنها از سوی رسانه ها مورد بی توجهی قرار می گیرد. هشت صبح من بعد تلاش خواهد کرد تا برخی از اخبار «قابل انتشار» را که توسط مرکز رصد این سایت آماده می گردد، جهت اطلاع مردم و رسانه ها منتشر کرده و بر روی خروجی اخبار عادی خود قرار دهد.

نتیجه یکسال مذاکره

مهدی دواتگری، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به مذاکرات هسته ای گفته: بعد از گذشت یک سال نقطه مشترکی حاصل نشده است، هرچند در برخی موارد توفیقات خوبی داشته ایم، اما باید دانست که طرف غربی به دنبال زیاده‌خواهی و رویکرد سیاسی نسبت به پرونده فنی هسته‌ای ایران است، بنابر این نباید انتظار داشت که غرب به سادگی تحریم ها را برداشته و حسن نیت داشته باشد.

حساسیت به «همخانه»

افزایش آگهی های مرتبط با حوزه «همخانه» در برخی سایت ها سبب حساسیت برخی مجموعه های مسئوول در این زمینه شده است. در این آگهی ها برخی مردان به صراحت از تمایل خود برای داشتن همخانه خانم سخن می گویند. 

دلالان نفتی حامی زنگنه؟

سیدمسعود میرکاظمی وزیر نفت احمدی نژاد از نقش دلالان نفتی در رای آوردن بیژن زنگنه سخن گفته و تاکید کرده: کسانی که ما شاهد بودیم در همین پرونده (کرسنت)دلالان نفتی و پرونده کرسنت، استات اویل، توتال و... پول گرفته بودند و جزو متهمان اصلی هستند نقش‌آفرینی می‌کردند. حتی من یکی از اینها را صدا زدم گفتم جنابعالی 850 هزار دلار پول توی حسابت آمده. حالا اینجا چکار می‌کنی؟ گفت آمدم برای زنگنه رأی جمع کنم... .

ماجرای استعفای شهردار منطقه یازده تهران

محمدباقر قالیباف درباره استعفای شهردار منطقه ۱۱ گفته: از وی خواسته شده تا در پروژه آزادراه تهران شمال حضور یابد که با توجه به اهمیت موضوع پس از دو بار درخواست با استعفای وی موافقت کردم.

روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: