برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۴۰۸۲
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۶
رضا حقیقی می گوید: مجبورم از پرسپولیس جدا شوم. می‌خواهم به تیمی بروم که در کورس قهرمانی باشد. به تنها چیزی که فکر نمی‌کردم جدایی از پرسپولیس بود. امیدوارم مسئولان شرایط را سریعاً آماده کنند تا به تیم دیگری بروم.
به گزارش پارس فوتبال، هافبک تیم پرسپولیس گفت: به دلیل شرایطی که برای من به وجود آمده مجبور هستم از پرسپولیس جدا شوم و می‌خواهم به تیمی بروم که در کورس قهرمانی باشد اما به احترام هواداران پرسپولیس به استقلال نمی‌روم.

رضا حقیقی درباره تصمیم برای آینده فوتبالی‌اش صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید:

در این روزها که شرایط باشگاه پرسپولیس نامساعد است فکر می‌کنی این تیم می‌تواند در فصل نقل و انتقالات موفق شود؟
شرایط باشگاه متأسفانه شرایط خوبی نیست و سیاسی هم که بازداشت شده و در این شکل کسی به پرسپولیس کمک نمی‌کند اما امیدوارم سیاسی هرچه زودتر از بازداشت بیرون بیاید چرا که پرسپولیس نیاز مبرمی به بازیکن دارد و فعالیت‌ تیم‌ها در نیم‌فصل همانند یک مسابقه است و هر تیمی که بتواند شرایط بهتری را فراهم کند می‌تواند موفق‌تر باشد اما در پرسپولیس به تنها چیزی که فکر نمی‌شود یارگیری است.

شرایط خودت چطور است؟
درباره خودم باید بگویم که متأسفانه امسال بدترین سال من در پرسپولیس بود اما از همان ابتدای فصل باشگاه به تعهداتش عمل نکرد و مالیاتی در حدود 320 میلیون تومان برای من دردسرساز شده و باعث شده که ممنوع‌الخروج شوم و حتی به دلیل اینکه این مالیات پرداخت نشده حکم توقیف اموال من آمده است. این مسائل شرایط را برای من بسیار سخت کرده و از لحاظ روحی روانی در شرایط خوبی نیستم و به تنها چیزی که فکر نمی‌کنم فوتبال است و فکر می‌کنم همین مسئله باعث شد تا مصدوم شوم.

درباره اتفاقات رخ داده برای باشگاه پرسپولیس چه کسی را مقصر می‌دانی؟
به نظر من در نتایج و شرایط پرسپولیس نه بازیکنان مقصر هستند و نه درخشان و کسانی مقصر این شرایط بد برای پرسپولیس هستند که تیم را به این روز انداختند پرسپولیس به آرامش نیاز داشت اما با دستگیری سیاسی همه چیز به هم ریخت من پرسپولیس را دوست دارم و به تنها چیزی که فکر نمی‌کردم این بود که روزی بخواهم از این تیم جدا شوم اما الان شرایط به گونه‌ای است که اختیار در دست من نیست و بحث مالیات برای من دردسرساز شده و باور کنید شب‌ها خواب درست هم ندارم و باید هرچه زودتر مشکلاتم حل شود.

یعنی این اتفاقات آنقدر تو را اذیت کرده که به فکر جدایی از پرسپولیس افتادی؟
من برای این تعطیلات برنامه‌ریزی کرده بودم که همراه با خانواده‌ام به کربلا بروم اما ممنوع‌الخروجی من از این مسئله جلوگیری کرد همه این مسائل دست به دست هم داد که همه چیز به هم بریزد. من 650 میلیون تومان از پول سال قبلم را طلبکارم و الان را هم که به صورت هفتگی پول می‌دهند چون من مصدوم بودم هفته پیش به همه پول دادند اما به من ندادند و این یک بی‌احترامی به من است چرا که من در خیابان مصدوم نشدم بلکه برای پرسپولیس آسیب دیدیم. البته من در این تیم به هرچه که می‌خواستم رسیدیم اما بی‌توجهی مسئولان پرسپولیس باعث شد تا اذیت شده و از حضور در پرسپولیس دلسرد شوم. البته هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم روزی فرا برسد که از پرسپولیس جدا شوم. از همه هواداران و همچنین عوامل باشگاه تشکر می‌کنم که در این مدت در کنار هم برای سربلندی پرسپولیس فعالیت کردیم من حضور در جام جهانی را از پرسپولیس دارم اما شرایط به گونه‌ای است که انتخاب دیگر دست من نیست و باید چهار پنج ماهی را در تیم دیگری فعالیت کنم تا از نظر روحی روانی شرایطم بهتر شود و هم اینکه از نظر مالی مشکلاتم حل گردد چرا که واقعاً بدترین شرایط مالی را دارم و بدهی‌های زیادی بالا آورده‌ام و هم‌اینکه چک‌هایم پاس نشده و حتی پول هفتگی که کسی هم از آن رضایت نداشت و ما روی آن حساب کرده بودیم همان هم برای من قطع شد و واقعاً شرایطم سخت است که اینجا بمانم اما اگر بخواهم در پرسپولیس  بمانم نه تنها استفاده‌ای برای تیم ندارم بلکه ضرر هم دارم.

با این شرایط تصمیمت برای جدایی از پرسپولیس جدی است؟
بله من تصمیم را گرفته‌‌ام تا نیم‌فصل از پرسپولیس دور باشم و از مجموعه باشگاه پرسپولیس هم تشکر می‌کنم و امیدوارم مسئولان باشگاه این حق را به من بدهند و شرایطم را سریعاً آماده کنند تا بتوانم به تیم دیگری بروم.

از چه تیم‌هایی پیشنهاد داری؟
من از 10 تیم داخلی پیشنهاد دارم اما می‌خواهم درست فکر کنم و تیمی انتخاب کنم که در کورس قهرمانی باشد.

با این حساب باید منتظر حضور تو در استقلال باشیم؟!
ببینید استقلال تیم خوبی است اما به احترام هواداران پرسپولیس هیچگاه به استقلال نمی‌روم و بحث رفتن به استقلال هم برای من مطرح نیست.

در پایان اگر صحبت خاصی داری بگو؟!
باید بگویم با رفتارهایی که دیده‌ام فکر می‌کنم عمداً این کارها انجام شده تا من از پرسپولیس بروم وگرنه هیچ تیمی با پرسپولیس قابل مقایسه نیست و امیدوارم دوباره به تیم دوست داشتنی پرسپولیس برگردم و برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم اما در پایان باید این را بگویم که من 650 میلیون تومان از پرسپولیس طلبکارم و سیاسی مدیرعامل باشگاه 4 ماه به من قول داد که این پول پرداخت شود اما یک ریال از این پول را نگرفتم و باید مالیات پولی را بدهم که دریافت نکرده‌ام.
منبع: تسنیم
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: