برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۴۰۰۲
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۰
پایگاه اینترنتی یورواسپورت از احتمال حضور فرانک ریبری در لیگ ستارگان قطر و هم‌بازی شدنش با اشکان دژآگه خبر داد.
بازیکن فرانسوی بایرن تا سال 2017 با این باشگاه آلمانی قرارداد دارد. او در پایان این قرارداد 34 ساله می‌شود و باید فوتبالش را در لیگ و قاره دیگری دنبال کند. از لیگ حرفه‌ای آمریکا و همچنین لیگ ستارگان قطر به عنوان مقصد احتمالی ریبری صحبت به میان آمده است.

ریبری درباره آینده فوتبالش پس از اتمام قرارداد با بایرن گفت: در آن زمان دیگر در هیچ باشگاه اروپایی بازی نخواهم کرد اما قلبم همچنان برای بایرن می‌زند. شاید در آمریکا، قطر یا دبی تجربه تازه‌ای را جست‌وجو کنم.

در صورت حضور ریبری در لیگ حرفه‌ای آمریکا او می‌تواند با فرانک لمپارد یا داوید ویا در نیویورک سیتی همراه شود. تیری آنری هم تا همین چند وقت پیش قوتبالش را در نیویورک ردبول دنبال می‌کرد. ریبری در صورت حضور در فوتبال قطر هم می‌تواند با دژآگه که در حال حاضر در العربی توپ می‌زند، حریف یا هم‌باشگاهی شود.

هافبک مهاجم فرانسوی باواریایی‌ها درباره سال‌های حضورش در مونیخ گفت: نزدیک به 8 سال را در اینجا گذرانده‌ام، در بایرن مونیخ. ما مثل زن و شوهرها شده‌ایم. اینجا خانه‌ای خریده‌ام. پسرم همین جا به دنیا آمده و دخترم هم اینجا بزرگ شده است. بیشتر ترجیح می‌دهم در بایرن کاری داشته باشم و به عنوان مربی جوانان فعالیت کنم. کار با کودکان را بسیار دوست دارم.
منبع: ایسنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: