برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۲۶۶۹
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۸
خطیبی:
سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز با اشاره به دلسردی دروازه بان این تیم، از تصمیم خود برای برملا کردن برخی اتفاقاتی که تراکتورسازی را به حاشیه می‌برد، خبر داد.
  رسول خطیبی عصر امروز پس از شکست تیمش برابر فولاد خوزستان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: بازی را خیلی عالی آغاز کردیم و از همان ابتدا به گل رسیدیم ولی متاسفانه بر اثر اشتباهات فردی گل دریافت کردیم و در ادامه نتوانستیم روی بازی مسلط شویم.
 
وی افزود: اشتباهات فاحش دروازه‌بان ما در این بازی باعث شد که مطمئن شویم به یک دروازه‌بان جدید نیاز داریم. متاسفانه حامد لک که برای گذراندن دوره خدمت وظیفه به تیم ما ملحق شده، چون تنها سه ماه از دوران خدمتش باقی مانده، دلسرد شده و دیگر دلش با ما نیست به همین دلیل ما به دنبال خرید دروازه‌بان جدید خواهیم رفت.
 
خطیبی عنوان کرد: ما از همان ابتدای فصل هم با لک مشکل داشتیم و حتی چند بازی را به علت اشتباهات وی بازنده شدیم.
 
سرمربی تیم تراکتورسازی در خصوص داوری این بازی گفت: همیشه از داوری ضربه خورده‌ایم ولی چون به خوبی به وضع مالی داوران رسیدگی نمی‌شود به آنها اعتراض نمی‌کنم.
 
خطیبی ادامه داد: در این بازی هم تنها به داور گفتم: "توپ را زد" که منظورم با بازیکن خودم بود ولی داور من را اخراج کرد. به نظر من داور تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار گرفت و من را اخراج کرد ولی در کل اعتقاد دارم داور این بازی یکی از داوران بزرگ ایران می‌شود.
 
وی در خصوص صحبت‌هایی که در مورد مذاکره تراکتورسازی با بازیکن فولاد در برنامه ۹۰ مطرح شد، عنوان کرد: من دیشب خواب بودم و به من زنگ زدند و گفتند علیه شما صحبت شده است در حالیکه من هم می‌توانستم علیه تیم فولاد جوسازی کنم ولی مردانگی کردم و این حرف‌ها را نزدم.
 
خطیبی اظهار کرد: مربیان فولاد هم با احمد آل نعمه بازیکن خوزستانی تراکتورسازی بیش از ۲۰ نوبت برای رفتن به این تیم تماس گرفته‌اند و حتی این بازیکن نزد من آمد و گفت اگر به من احتیاج ندارید من قصد رفتن به فولاد را دارم.
 
سرمربی تراکتورسازی تاکید کرد: جریاناتی در حال شکل گیری است که تراکتورسازی را به حاشیه ببرند به همین دلیل قصد تشکیل یک کارگروه را برای برملا کردن برخی اتفاقات ناسالم همانند کارهای علی دایی در سال گذشته را داریم.
 
تیم‌های فوتبال فولاد خوزستان و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۵ امروز سه شنبه در چارچوب هفته شانزدهم رقابتهای لیگ برتر در ورزشگاه غدیر اهواز برابر یکدیگر به میدان رفتند که این بازی حساس را تیم فولاد خوزستان با حساب ۳ بر ۲ به سود خود پایان داد.
منبع: مهر
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: