برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۱۸۴۵
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۳
مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس اعلام کرد درباره حمیدرضا سیاسی و مدیران این باشگاه هیچ صحبتی نمی‌کنم.

محمد رویانیان که در مراسم ترحیم و یادبود غلامحسین مظلومی حضور یافته بود، در جمع خبرنگاران با بیان مطلب فوق اظهار کرد: سال گذشته افطار شب قدر، در کنار غلامحسین مظلومی بودم و هیچ وقت آن شب از یادم نمی‌رود. مظلومی واقعا آدم ارزشمندی بود.

وی درباره پیروزی پرسپولیس در دربی هم اظهار کرد: باید می‌بردیم دیگر. حق پرسپولیس این بود که برنده باشد.

مدیرعامل پیشین پرسپولیس در خصوص اینکه گل اول پرسپولیس آفساید بوده است، تصریح کرد: اینکه گل اول آفساید باشد، گل آخر الکی باشد، هرچه بود دربی به نفع پرسپولیس تمام شد. با این برد پرسپولیس جان تازه‌ای گرفت. ان شاءالله مدیران، مربیان و بازیکنان هوشیار باشند تا به دام حاشیه ها گرفتار نشوند.

وی در پاسخ به این پرسش "که آیا امکان دارد مجددا به این باشگاه برگردید"؟ تاکید کرد: خیر. ما تازه به اصل خودمان برگشتیم. بگذارید سرباز بمانیم!

رویانیان با خودداری از صحبت درباره مدیرعاملی حمیدرضا سیاسی تصریح کرد: من راجع به ایشان و مدیران باشگاه صحبت نمی‌کنم.

وی درباره اینکه قرار است باشگاه تا پایان آذر واگذار شود ولی انتخاب مدیرعامل و هیات مدیره چیز دیگری را نشان می‌دهد، یادآور شد: ما که نفهمیدیم. سر در نیاوردیم چه می‌خواهد بشود. امیدوارم مسئولان هواداران را متوجه کنند.

مدیرعامل پیشین پرسپولیس در پایان درباره میزان بدهی‌های پرسپولیس هم گفت: بدهی‌ها خیلی کمتر از آنچه بود که در آن دمیده شد. مردم هم خواهند دید. شما هم متوجه می‌شوید که چه اتفاقاتی افتاد. ان شاءالله به زودی همه چیز روشن می‌شود.
منبع: مهر
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: