برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۱۰۲۵
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۶
بهروز منتقمی در واکنش به ادعای منصور قنبرزاده مبنی بر اینکه ساختمان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس متعلق به فدراسیون فوتبال است و این دو باشگاه برای استقرار در این ساختمان‌ها اجاره پرداخت کنند و یا پول خریدش را بدهند، گفت: کسی بی‌عدالتی را دوست ندارد اما اگرصحبتی است رئیس فدراسیون فوتبال باید به صورت کتبی این مسئله را به ما اعلام کند.
سرپرست باشگاه پرسپولیس به اظهارات سخنگوی هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال واکنش نشان داد.

بهروز منتقمی در واکنش به ادعای منصور قنبرزاده مبنی بر اینکه ساختمان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس متعلق به فدراسیون فوتبال است و این دو باشگاه برای استقرار در این ساختمان‌ها اجاره پرداخت کنند و یا پول خریدش را بدهند، گفت: کسی بی‌عدالتی را دوست ندارد اما اگرصحبتی است رئیس فدراسیون فوتبال باید به صورت کتبی این مسئله را به ما اعلام کند. وقتی کار قانونی باشد نیاز به اظهار نظر از طریق رسانه‌ها نیست. ابتدا باید دو طرف با هم صحبت کنند و بعد مسئله رسانه‌ای شود.

وی ادامه داد: در باشگاه پرسپولیس تابلویی نصب و روی آن نوشته شده ساختمان این باشگاه درسال 1384 از طریق محمد دادکان به پرسپولیس اهدا شده و حالا اگر حرفی هست باید شفاف آن را اعلام کنند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: پیش از دربی انجام چنین مصاحبه‌هایی از طریق دوستان فقط حاشیه‌سازی است و بهتر است از طریق کفاشیان با ما صحبت شود.

منبع: تسنیم
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: