برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۰۹۱۸
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۹
تمرین تیم فوتبال پرسپولیس امروز پشت درهای بسته و بدون حضور خبرنگاران و هواداران برگزار شد تا سرخپوشان در فاصله یک هفته مانده تا دربی 79 تمرینات خودشان را برگزار کنند.
پیام صادقیان امروز در تمرین گروهی پرسپولیس شرکت کرد تا خیال هواداران این تیم را جهت حضور در دربی 79 راحت کرده باشد.

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس امروز پشت درهای بسته و بدون حضور خبرنگاران و هواداران برگزار شد تا سرخپوشان در فاصله یک هفته مانده تا دربی 79 تمرینات خودشان را برگزار کنند.

*در حالیکه قرار بود تمرین امروز سرخپوشان در ساعت 15 آغاز شود اما به دلیل مسابقات وزنه‌برداری جهان که بهداد سلیمی قهرمان کشورمان در آن شرکت داشت این تمرین با 10 دقیقه تأخیر آغاز شد و پرسپولیسی‌ها مشغول تماشای وزنه زدن قهرمان فوق سنگین کشورمان شدند.

*پیام صادقیان چند روز پیش از ناحیه زانوی چپ دچار مصدومیت شده بود امروز در تمرین گروهی حاضر شد و با بازیکنان به تمرین پرداخت. این بازیکن با مجوز پزشکان تیم در تمرین شرکت کرد.

*بازیکنان در ابتدا دقایقی دور زمین دویدند و سپس زیر نظر کادر فنی تمریناتشان را از سر گرفتند.

*حفظ توپ و پرس بازیکن صاحب توپ از دیگر تمریناتی بود که امروز سرخپوشان در ورزشگاه درفشی‌فر انجام دادند.

*حمله به دروازه حریف و تمرین ضد حمله بخشی از تمرین اصلی امروز بازیکنان پرسپولیس بود که حمید درخشان سرمربی این تیم نظارت ویژه‌ای روی این تمرین داشت.

*رضا حقیقی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس که در تمرین امروز صبح این تیم حاضر شده بود امروز بدون مشکل خاصی در تمرین بعد از ظهر هم شرکت کرد.

*محمد عباس‌زاده مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس هم امروز زیر نظر کادر پزشکی تمریناتش را انجام داد.

*همانند روز‌های گذشته بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس که در اردوی تیم ملی جهت دیدار مقابل کره جنوبی حضور دارند غایب بودند.

*پس از عدم موفقیت بهداد سلیمی در مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان سرخپوشان از ناکامی این قهرمان فوق سنگنین ابراز ناراحتی کردند.

*در انتهای تمرین بازیکنان پرسپولیس بدن‌هایشان را سرد کردند و قرار است فردا در ساعت 15 تمرینشان در ورزشگاه درفشی‌فر از سر بگیرند.

منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: