برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۰۸۲۳
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۲
گزارش تمرین پرسپولیس
در قسمتی از تمرین دروازه‌بان‌ها، نیلسون از پشت محوطه جریمه پشت توپ ایستاد و یک گل زیبا به سه کنج دروازه دروازه‌بان جوان پرسپولیس زد که پس از این گل به شکل جالبی خوشحالی انجام داد و از اعضای کادر فنی خواست تا شوت های او را ببینند. نکته جالب اینکه هنگامی که نیلسون به سمت دروازه شوت می‌زد و دروازه‌بان‌ها نمی‌توانستند شوت‌های او را مهار کنند به زبان فارسی به آنها می‌گفت اگر می‌توانید شوت مرا بگیرد!
دروازه‌بان برزیلی پرسپولیس در جریان تمرین امروز (شنبه) برای سایر بازیکنان به زبان فارسی کری خواند.

تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 15 در ورزشگاه درفشی‌فر آغاز شد.

* بازیکن جوانی که برای تست دادن به تمرین پرسپولیس آمده بود پس از چند دقیقه دور زمین و با دستور کادر فنی پرسپولیس مجموعه درفشی‌فر را ترک کرد. این بازیکن که ظاهرا مورد توجه استقلال هم هست سال گذشته در تیم فوتبال استقلال اهواز حضور داشته و 21 سال سن دارد.

* پیش از آغاز تمرین، کادر فنی تیم پرسپولیس برای دقایقی با حمیدرضا علی‌عسکر و افشین اسماعیل‌زاده جلسه داشت.

* محمد عباس‌زاده و پیام صادقیان 2 بازیکن مصدوم پرسپولیس امروز به همراه کادر پزشکی سرخپوشان دور زمین دویدند و تمرینات هوازی انجام دادند، البته عباس‌زاده با شروع تمرینات گروهی و پاسکاری تحت فشار به جمع سایر سرخپوشان اضافه شد و با تیم تمرین کرد.

* رضا حقیقی هافبک پرسپولیس امروز با لباس شخصی به درفشی‌فر آمد و با سرخپوشان تمرین نکرد.

* محمد پنجعلی پیشکسوت پرسپولیس امروز در محل تمرین سرخپوشان حضور یافت.

* در شرایطی که سوشا مکانی در اردوی تیم ملی حضور دارد، 2  بازیکن جوان به همراه نیلسون در تمرین حاضر بودند. نیلسون برای دقایقی به آنها آموزش‌ می‌داد.

*‌ به غیر از 3 بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس، فرشاد قاسم، میلاد کمندانی و شهاب زاهدی در تمرین حضور نداشتند.

* سرخپوشان پس از دویدن و انجام حرکات کششی، پاسکاری تحت فشار را در دستور کار داشتند که در این قسمت حمید درخشان هم حاضر بود و با پاس‌های جالبش بازیکنان را به وجد آورده بود.

* در شرایطی که برند لباس‌های پرسپولیس آل‌اشپرت است اما بازیکنان این تیم از کاورهای مارک ماکرون استفاده کردند.

* حدود 30 هوادار در سکوت تمرین را تماشا می‌کردند.

* قسمت بعدی تمرین، فوتبال با 4 دروازه کوچک بود که بازیکنان پرسپولیس در 2 گروه مجزا این تمرین را انجام دادند.

* حمید درخشان به بازیکنان تاکید کرد که به جای استفاده از پاس‌های عرضی از پاس‌های عمقی استفاده کنند.

* به علت کمبود بازیکن، علیرضا امامی‌فر مربی پرسپولیس در فوتبال با 4 دروازه کوچک حضور داشت اما فشار زیاد این قسمت باعث شد تا مربی پرسپولیس خسته شود و برای لحظاتی دست به زانو بگیرد.

* با توجه به اینکه تمرین سرخپوشان از فردا تا دربی پشت درهای بسته برگزار می‌شود امروز چند دوربین تلویزیونی در محل تمرین سرخپوشان حاضر بودند.

* در قسمتی از تمرین دروازه‌بان‌ها، نیلسون از پشت محوطه جریمه پشت توپ ایستاد و یک گل زیبا به سه کنج دروازه دروازه‌بان جوان پرسپولیس زد که پس از این گل به شکل جالبی خوشحالی انجام داد و از اعضای کادر فنی خواست تا شوت های او را ببینند. نکته جالب اینکه هنگامی که نیلسون به سمت دروازه شوت می‌زد و دروازه‌بان‌ها نمی‌توانستند شوت‌های او را مهار کنند به زبان فارسی به آنها می‌گفت اگر می‌توانید شوت مرا بگیرد!

* حمیدرضا علی‌عسکری در بخشی از تمرین به دلیل برخورد آرنج یکی از بازیکنان به سرش دچار سرگیجه شد و به ناچار زمین را ترک کرد اما بعد از دقایقی بدون مشکل به تمرین ادامه داد.

* بازیکنان در پایان به 2 دسته تقسیم شده و فوتبال بازی کردند که در این بازی مهدی طارمی با به ثمر رساندن گل‌ها نمایشی مورد تشویق سایرین قرار گرفت. همچنین امامی‌فر نیز موفق به گلزنی شد.

منبع: تسنیم
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
وبگردی