برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۰۴۲۷
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۶
یک عضو ستاد تنظیم بازار از مصوبه این ستاد به ریاست معاون اجرایی رئیس جمهور مبنی بر اجرای طرح جامع مرحله‌ای اصلاح قیمت گندم، آرد و نان خبر داد.
دولتمردان در یکی از جلسات اخیر ستاد تنظیم بازار به ریاست معاون اجرایی رئیس جمهور طرح جامع مرحله‌ای اصلاح قیمت گندم، آرد و نان را مصوب کرده‌اند که در راستای آن، مقرر شده است این طرح به منظور کاهش ضایعات و افزایش کیفیت نان به‌زودی اجرایی شود.

یک عضو ستاد تنظیم بازار گفت: با توجه به اعتراضات متعدد مردم مبنی بر عدم کیفیت نان و اعتراضات نانوایان مبنی‌بر عدم سودآوری نانوایی‌ها و همچنین درخواست دست‌اندرکاران و تولیدکنندگان آرد و گندم کشور، دولت طرح جامع مرحله ای اصلاح قیمت گندم، آرد و نان را در دستور کار قرار داده و مقرر شده است تا قیمت در آینده‌ای نزدیک با اطلاع رسانی جامع به مردم اصلاح شود.

وی افزود: بر این اساس، در هر استان کارگروهی به ریاست استانداران تشکیل می‌شود تا آنها باتوجه به شرایط و اقتضائات استان خود قیمت را تعیین کنند.

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که این طرح احتمالا از ابتدای آذرماه اجرایی خواهد شد.
منبع: مهر
روی خط سایتها
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محمد مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۲
0
0
آزادسازی کامل قیمت آرد و گندم هم باعث کیفیت بالای نان می شود وهم از سواستفاده ای که در قیمت یارانه انجام میگیرد جلوگیری به عمل می آورد
موسی‌حنیفه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۳/۰۸/۲۳
0
0
باسلام
افزاش.


ق‌ با
افزایش قیمت.نان.باعث.بالارفتن.کیفیت.نان.وازادسازی.قیمت.گندم.موجب.جوگیری.ازرانت.خواری.که....چه.ازطرف.شرکت.غله.چه.سوا.استفاده.نانوابعلت.دریافت.اردیارانه.ای.که.دریافت.می.نمایدوبه.طورازادبه.فروش.می.رسد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: