برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۰۴۲۰
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۸
مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس معتقد است تیم (ب)پشتوانه‌ای برای تیم اصلی خواهد بود.
حسین عبدی در خصوص تشکیل تیم (ب) پرسپولیس گفت: ما چندین بار این طرح را مطرح کردیم که خوشبختانه این بار مورد موافقت قرار گرفت و اعضای هیات مدیره هم با این مصوبه موافقت کردند.

وی افزود: این تیم منتخبی از برترین نفرات تیم‌های جوانان و امیدهایمان خواهد بود و بازیکنان تا زیر 23 سال می‌توانند در این تیم بازی کنند.

مدیر آکادمی پرسپولیس در رابطه با هدف تشکیل این تیم تصریح کرد: هدف اصلی ما بابت تشکیل این تیم این است که از بازیکنان تولیدی خودمان در تیم بزرگسالان استفاده کنیم و آن‌ها را برای حضور در سطح اول فوتبال تربیت کنیم. این تیم می‌تواند پشتوانه برای تیم اصلی باشد و در صورت نیاز از بازیکنان حاضر در تیم (ب)  در تیم اصلی پرسپولیس استفاده می‌کنیم.

وی خاطر نشان کرد: ما برنامه‌های ویژه‌ای برای این تیم داریم. بازی‌‌‌های تدارکاتی‌های زیادی برای تیم (ب) با تیم‌های لیگ یکی و لیگ برتری در نظر خواهیم گرفت تا بازیکنان در شرایط مسابقه قرار بگیرند و تجربه حضور در مسابقات بزرگ و رسمی و تقابل با بازیکنان بزرگ  را به دست آورند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان با تاکیید بر این مساله که تا بعد از دربی فقط سرمربی در خصوص شرایط تیم اصلی صحبت می‌کند افزود: طبق نظر اعضای کادر فنی تصمیم بر این شد که فقط درخشان در مورد مسایل فنی تیم اصلی صحبت می‌کند و کادر فنی تا بعد از دربی در رابطه با شرایط پرسپولیس مصاحبه‌ای انجام ندهیم.

منبع: مهر
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: