برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۰۲۵۳
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ۲۱:۲۲
علی دایی، افشین پیروانی و علیرضا رحیمی سرمربی، مربی و مدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس در ادامه رسیدگی به شکایت وزارت ورزش، امروز ( یکشنبه) 18 آبان در دادسرای فرهنگ و رسانه حضور یافتند.
دایی، پیروانی و رحیمی با حضور در شعبه دوم بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه، به سئوالات بازپرس پرونده در خصوص شکایت وزارت ورزش از آنها به اتهام نشراکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی پاسخ دادند و مدارک و مستندات خود مبنی بر اثبات ادعایشان را به بازپرس ارایه کردند.

علی دایی چهارشنبه 19 شهریور 93 در روزی که خبر برکناری او توسط هیات مدیره منتشر شد در تمرین پرسپولیس حاضر شده و در واکنش به موضوع برکناری اش به خبرنگاران گفت : زمانی که سرمربی تیم ملی بوده محمود احمدی نژاد او را برکنار کرده و امروز هم برکناری او به دستور وزیر ورزش انجام شده است.

صحبت های دایی درباره برکناری اش و ارتباط دادن این برکناری به وزیر ورزش و جوانان در بخش های مختلف خبری هم پخش شد و بازتاب نسبتا گسترده ای داشت هرچند که حمیدرضا سیاسی برکناری علی دایی را بی ارتباط با محمود گودرزی عنوان کرد.

رسانه ها و افکار عمومی منتظر واکنش وزیر ورزش به صحبت های علی دایی بودند تا اینکه یکشنبه 11 آبان 93 خبری مبنی بر شکایت وزارت ورزش از علی دایی و علیرضا رحیمی مدیرعامل سابق پرسپولیس و احضار دایی به دادسرا منتشر شد.

فاطمه محرابی مدیرکل امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان در گفت و گویی اعلام کرد که شکایت مطرح شده علیه علی دایی و علیرضا رحیمی به خاطر مطالب خلاف واقعی بوده که علیه آقای گودرزی انجام شده است.

او صحبت های دایی و رحیمی در حاشیه موضوع برکناری از تیم پرسپولیس را مصداق نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی دانست و گفت که شکایت مطرح شده در دو بخش صورت گرفت است به طوری که محمود گودرزی به عنوان شخص حقیقی و دفترحقوقی وزارت ورزش و جوانان به عنوان شخص حقوقی به دلیل مطالب نسبت داده شده به گودرزی و وزارتخانه متبوعش ازدایی و رحیمی شکایت کرده اند.

دایی در همان روزهای ابتدایی شکایت وزارت ورزش، یک مرتبه در دادسرا حضور یافت و در مصاحبه ای گفت که برای تمام صحبت های خود مدرک دارد.

منبع: ایرنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: