برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۰۲۰۷
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۸
سخنگوی باشگاه پرسپولیس از تلاش این باشگاه برای بخشیده شدن محرومیت حسین عبدی برای دیدار دربی خبر داد.
مهدی خواجوند درباره نشست با امیر رضا خادم که روز گذشته صورت گرفت، با بیان مطلب فوق اظهار کرد: نشستی که با آقای خادم داشتیم، نشستی طبق روال بود. شاید شایعات زیادی حول و حوش پرسپولیس منتشر شود اما باشگاه بدون توجه به این مسائل برنامه‌های خود را دنبال می‌کند. برای جلسه با خادم هم من به اتفاق بهروز منتقمی راهی وزارت ورزش و جوانان شدیم و گزارشی از عملکرد باشگاه و اتفاقاتی که در این مدت روی داده است، ارائه شد. خادم نیز طبق جلسات قبل، توصیه‌ها و تاکیدات خاصی را مطرح کردند، از جمله اینکه با توجه به پیگیری موضوع خصوصی‌سازی توسط سازمان خصوصی‌سازی، باشگاه بر اساس تکالیف خود حداکثر همراهی ممکن را برای انجام این جریان داشته باشد.

وی درباره شایعات گوناگونی که درباره تغییرات احتمالی مطرح می‌شود، ادامه داد: این دست شایعات از قبل نیز مطرح شده است، اما اتفاقی روی نداد. اعضای هیأت مدیره را مجمع مشخص می‌کند، مدیر عامل را هم هیأت مدیره تعیین می‌کند. گمانه‌زنی‌ها همیشه وجود دارد، از جمله اینکه روز گذشته در مورد خود من مطرح شد و آنرا با قطعیت تکذیب کردم.

عضو هیأت مدیره پرسپولیس خاطرنشان کرد: همین مسائل نشان می‌دهد حساسیت و توجه به مسائل پرسپولیس تا چه حد زیاد است. در پرسپولیس روی مسائلی حساسیت نشان داده می‌شود که در سایر تیم‌ها اصلا مورد توجه قرار نمی‌گیرد. اتفاقات معمولی هم در اینجا بازتاب گسترده‌ای پیدا می‌کند که شاید در شرایطی عادی در همین پرسپولیس هم موضوع مهمی تلقی نمی‌شد. ما در شرایطی که بازی حساسی در پیش داریم با این وضعیت روبرو هستیم. از این رو نیاز است که بیش از همیشه مراقب باشیم. توصیه به همه عوامل باشگاه اعم از مسوولان، کارکنان و تیم این است که با وسواس بیشتری عمل کنند.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، خواجه‌وند تصریح کرد: پرسپولیس در این مقطع بیش از هر چیز نیاز به حفظ آرامش دارد و دامن زده شدن به بعضی مسائل به صلاح باشگاه نخواهد بود و طبعا بعضی نیز تلاش می‌کنند با رواج یکسری مطلب، این آرامش را از مجموعه ما بگیرند که سعی می‌کنیم با هوشیاری جمعی از این مرحله بگذریم.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس همچنین درباره پرسش افکار عمومی درباره زمان تشکیل کمیته انضباطی باشگاه گفت: کمیته انضباطی به طور قطع تشکیل جلسه خواهد داد. باشگاه به منظور حفظ منافع جمعی و در جهت کمک به تیم برای دستیابی به موفقیت بر ایجاد نظم و انضباط در چارچوب قوانین و آئین‌نامه‌ها تاکید دارد. در حال حاضر چند گزارش برای بررسی آماده شده است اما مقرر شد گزارش‌های مربوط به بازی آخر هم دریافت شود و پس از آن کمیته انضباطی با تشکیل جلسه به کلیه موارد رسیدگی می‌کند.

خواجه‌وند در پایان درباره اخراج حسین عبدی در جریان بازی با تیم گسترش فولاد تبریز و محروم شدن او از بازی دربی گفت: حسین عبدی در این ارتباط معترض بودند که اخراج ایشان نادرست بوده است و بعد از تکمیل مدارک با توجه به شواهد و قراین موجود، باشگاه اعتراض خود را برای بازگرداندن این مساله به فدراسیون فوتبال ارائه خواهد کرد.

منبع: مهر
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: