برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۶۰۰۱۶
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۳ - ۲۰:۴۰
مربی دروازه‌بانان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خداحافظی سوشا مکانی به دلیل فشار زیادی بوده که روی او وجود داشته اما ما کسی را به اجبار در پرسپولیس نگه نمی‌داریم.
نادر باقری مربی دروازه‌بانان تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص واکنش سوشا مکانی که خداحافظی‌اش از پرسپولیس را در صفحه شخصی‌ در یکی از شبکه‌های مجازی منتشر  کرد و گفت: اگر یادتان باشد پیام صادقیان هم چنین کاری انجام داد اما به هر حال چنین این بازیکنان جوان، بی‌تجربه و تحت فشار هستند و باید بگذاریم تا زمان بگذارد تا آرامش وند. اما به هر حال پرسپولیس  اسم بزرگی دارد و کسی که در این تیم بازی می‌کند باید عاشق این تیم باشد و خوشبختانه ما دو دروازه‌بان خوب مثل سوشا مکانی و نیلسون داریم که آنها را از دست نمی‌دهیم مگر اینکه خودشان نخواهند در تیم باقی بمانند که در این صورت به اجبار آنها را در تیم نگه نمی‌داریم.

وی در مورد شایعه جدایی نیلسون از پرسپولیس در نیم‌فصل ادامه داد: این مسائل شایعه است و چون در آستانه دربی هستیم این صحبت‌ها به وجود می‌آید البته روزنامه‌ای هم از قول من نوشته بود که نیلسون می‌توان از تیم جدا شود اما باید بگویم همانطور که در زمان مصاحبه خبرنگاران صدای ما را ضبط می‌کنند من هم صدای خبرنگاران را ضبط می‌کنم و وقتی مدیربرنامه‌های نیلسون به این مصاحبه من واکنش نشان داد من صدای ضبط شده خودم و آن خبرنگار را به او دادم و مدیربرنامه‌های نیلسون از من عذرخواهی کرد که تحت تاثیر خبرنگار آن روزنامه قرار گرفته اما ما بیکار نیستیم که دروازه‌بانانمان را از دست بدهیم آن هم در این شرایط بی‌دروازبانی.

باقری اظهار داشت: در ابتدای فصل نادر صفرزایی دروازه‌بان سوم پرسپولیس رباط صلیبی پاره کرد و ما مجبوریم که تا نیم‌فصل صبر کنیم اما چون دو دروازه‌بان خوب مثل سوشا و نیلسون را داریم قرار شد از یک دروازه‌بان امید برای دروازه‌بان سوم استفاده کنیم تا با جای خالیمان بازیکن بگیریم چراکه تیم ما الان در خط جلو مشکل دارد.

مربی دروازه‌بانان پرسپولیس در خصوص عملکرد دیروز سوشا مکانی در بازی مقابل گسترش فولاد تبریز گفت: من همیشه از گلرهایمان راضی هستم اما به هر حال انسان هم اشتباه می‌کند مگر دیروز اومانیا پنالتی خراب نکرد؟ مگر دیروز حقیقی پنالتی نداد؟ همه بازیکنان اشتباه می‌کنند اما چون پست دروازه‌بانی حساس است این اشتباهات بیشتر دیده می‌شود و امیدوارم تا دربی بدشانسی ما و دروازه‌بانانمان برطرف شود چراکه تمرینات خوبی انجام می‌دهیم.

باقری درباره اظهارات وحید قلیچ دروازه‌بان پیشکسوت پرسپولیس که طی مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که سوشا مکانی اشتباهاتش را از نادر باقری به ارث برده افزود: قلیچ پیشکسوت ماست و من در زندگی‌ام همیشه احترام بزرگ‌ترهایم را داشته‌ام اما شخصیت من و شخصیت او برای همه مشخص است و کارنامه ما هم معلوم است. من آویزان کسی نمی‌شوم که با ترحم به من نگاه کنند اما دوستان با ترحم با او رفتار می‌کنند به هر حال او یک فرد مجهول‌الحال است و به دلیل اینکه قبل از دربی قرار داریم جوابی به او نمی‌دهم اما خیلی چیزها دیده‌ام و می‌دانم که اگر بگویم خیلی مسائل روشن می‌شود اما او رویش زیاد است و ککش هم نمی‌گزد! کار نکند که دهانم را باز کنم و حرف‌هایی بزنم که خیلی چیزها یادش بیاید. البته همان هوادارانی که او از آنها صحبت می‌کند همان هوادارانی هستند که گل لایی که او خورد را فراموش نخواهند کرد.
منبع: فارس
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: