برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۵۹۸۰۶
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۳
مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی آخرین پیش‌بینی‌ها و وضعیت جوی کشور برای آخر هفته را تشریح کرد.
 احد وظیفه گفت: امروز چهارشنبه برای استانهای واقع در سواحل شمالی، شمال شرق، شرق و مرکز کشور و دامنه های جنوبی البرز ابرناکی، بارش باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد و در مناطق مستعد ریزش تگرگ پیش بینی می شود که بارش در مناطق سردسیر و مرتفع به شکل برف خواهد بود.

وی با بیان این که این وضعیت در روز پنجشنبه و جمعه محدود به مناطقی از شمال شرق کشور خواهد بود، افزود: در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه وزش باد خیلی شدید در استانهای سمنان، یزد، کرمان، سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی و در روز پنجشنبه با شدت کمتر برای استانهای قزوین، قم، تهران و مرکزی پیش بینی می شود.

همچنین طی سه روز آینده خلیج فارس مواج می باشد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به وضعیت هوای تهران نیز اظهارکرد: بر این اساس، آسمان تهران در روز پنجشنبه صاف گاهی وزش باد و درپاره ای نقاط غبارصبحگاهی همراه خواهد بود. همچنین حداقل و حداکثر دما در این روز به 0 و 14 درجه سانتی‌گراد بالای صفر می‌رسد. در روز جمعه نیز آسمان پایتخت صاف، گاهی وزش باد و درپاره‌ای نقاط غبارصبحگاهی پیش‌بینی شده است و حداقل و حداکثر دما در این روز به -1 درجه زیر صفر و 14 درجه سانتیگراد بالای صفر خواهد رسید.
منبع: ایسنا
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: