برای دریافت روزانه اخبار هشت صبح در خبرنامه سایت عضو شوید      
کد خبر: ۵۹۲۲۶
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۴
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: هیئت رئیسه سازمان لیگ در مورد تعویق دربی تهران تصمیم گیری خواهد کرد.
غلامرضا بهروان در مورد اینکه تعویق دیدار دربی تهران قطعی شده است یا نه، اظهار داشت: تعویق دربی قطعی نشده اما باشگاه استقلال به سازمان لیگ درخواستی در این زمینه داده است که آن را بررسی کردیم و در نهایت هیئت رئیسه سازمان لیگ درباره تعویق یک هفته‌ای بازی تصمیم گیری خواهد کرد.

وی در پاسخ به اظهارات قلعه نویی مبنی بر اینکه «جابجایی دربی با بازی جام حذفی مشکل آنها را حل نخواهد کرد»، یادآور شد: در صورت تعویق دربی هم استقلال باید در جام حذفی بازی کند و امکان اینکه برای این تیم بازی نگذاریم وجود ندارد. اگر این جابجایی صورت بگیرد ما تاریخ اول آذر را برای بازی استقلال برابر ذوب آهن در نظر خواهیم گرفت.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ خاطرنشان کرد: از 27 آبان تا اول آذر فرصت کافی برای استقلال وجود خواهد داشت. ضمن اینکه دغدغه اصلی استقلال در درخواستش از سازمان لیگ این بوده که پرسپولیس بازیکنی در تیم ملی ندارد و به همین دلیل فرصت لازم را برای تمرینات تاکتیکی دارد، ما هم این دغدغه را قبول داریم اما در مورد ذوب آهن دیگر این بحث موضوعیت ندارد چراکه ذوب آهن هم در تیم ملی بازیکن دارد.

بهروان ادامه داد: راه دیگری برای ما وجود ندارد و استقلال هم فرصت کافی را برای استفاده از بازیکنان ملی پوش خواهد داشت.

وی در مورد اینکه آیا جلسه روز گذشته اهالی فوتبال با رئیس سازمان صدا و سیما سبب خواهد شد تا پخش تلویزیونی مسابقات از سر گرفته شود، پاسخ داد: در این باره کفاشیان و تاج باید تصمیم گیری کنند.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره احتمال برگزار نشدن جلسه روز چهارشنبه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، به دلیل عقب نشینی برخی اعضا از خواسته‌هایشان تاکید کرد: برگزاری جلسه منتفی نشده اما من بعنوان یک عضو هیئت رئیسه اعلام می‌کنم امضای من پای نامه درخواست اعلام شده از سوی اعضا برای برکناری نب و آیت‌اللهی منتفی است.
منبع: تسنیم
روی خط سایتها
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: